אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית !

ציוד לשבעה

השכרת ציוד לשבעה כולל הכל מהכל, מחיר החל מ-₪700 - שחר אוהלים

ימי אבל הם ימים קשים ומבלבלים עבור הרוב המוחלט של האנשים. ההכנות הדרושות עשויות לתת הפוגה המהמחשבות הקשות ומהצער, אך הימים הראשונים שלאחר הפטירה עשויים להיות כל כך גדושים בסידורים מורכבים, שרוב האנשים משוועים למעט שקט ורוגע.

גם הכנת הבית לקראת ימי השבעה עשויה להיות קשה ומתישה, בעיקר אם צפויים להגיע מנחמים רבים, שהכירו את הנפטר ואת בני משפחתו.

משפחת הנפטר, על אף הקושי והצער, עסוקה במחשבה על ארגון הבית לקראת זרם המבקרים, כדי להבטיח שיהיו אלה ימים נוחים ורגועים, על אף הכל.

חברת שחר אוהלים עוסקת באופן מקצועי בהשכרת אוהלי אבלים וציוד לימי השבעה ומביאה אליכם את הציוד הנחוץ והשימושי ביותר לימים אלה, כדי לספק לכם שלווה ומנוחה בימים שבהם אתם זקוקים לכך ביותר.

אז איך בוחרים ציוד לשבעה ומה כדאי לדעת לפני?

ימי השבעה הם ימים של אירוח בלתי פוסק ושל שהות משותפת עם יתר בני המשפחה בבית סגור. לכן חשוב שהם יהיו נוחים וקלים ככל האפשר. השהיה האינטנסיבית בבית סגור עשויה להיות מעיקה ולכן רצוי למצוא את הבית הגדול והנוח ביותר לאירוח, או להשכיר אוהל אבלים, שיכיל את המבקרים הרבים ויאפשר לבני הבית לקבל פרטיות ברגעים שבהם הם זקוקים לכך.

בין אם תחליטו לקיים את השבעה בתוך הבית, או באוהל אבלים, תצטרכו ציוד, שיאפשר לכם לאחר את המבקרים בנוחות ושיאפשר לכם לארח במידת הנוחות האפשרית.

לכן כדאי לנסות לחשב את מספר המבקרים הצפוי ואת כמויות הכיבוד והמשקאות שתידרשו להם, כדי להכיון מבעוד מועד את הציוד הדרוש. אם אתם לא בטוחים שיש ברשותכם מספיק כסאות, שולחנות, אמצעי מיזוג, חימום לאוכל ועוד – כדאי שתשקלו השכרת ציוד, שיגיע אליכם עם צוות מקצועי וילקח עם תום השבעה.

חברת שחר אוהלים מציעה ציוד מגוון, שימושי ונוח לשימוש, שכולל את כל מה שצריך לאירוח:

  • מקרר שתיה גדול – להכיל מספר גדול של בקבוקי שתיה קלה
  • מיחם גדול, המאפשר הכנת שתיה חמה בנוחות וללא צורך לחמם קומקום כל כמה דקות
  • כיסאות נמוכים מיוחדים למשפחת הנפטר
  • כסאות ושולחנות למנחמים
  • אמצעי מיזוג מותאמים לעונות השנה השונות – מצננים לקיץ ותנורי חימום לחורף, המתאימים לשימוש בתוך הבית או באוהל האבלים.
  • תאורה וכבלים מאריכים – במידה ותחליט להשכיר אוהל

כל הציוד כולל הובלה לביתכם, הרכבה, פירוק ואיסוף בתום השבעה.

השכרת ציוד לשבעה - לשקט הנפשי שלכם

חברת שחר אוהלים מודעת לקושי ולרגישות המלווים את המשפחה האבלה בימי האבל הראשונים ומקפידה על מתן שירות אדיב, רגיש ומלא התחשבות, לאלה מכם הזקוקים ליעוץ בבחירת הציוד הדרוש.

חברת שחר אוהלים מציעה השכרה של ציוד ואוהלים איכותיים לכל חלקי הארץ בהתראה קצרה ובעזרת צוות מקצועי ומיומן, הקפדה על בטיחות ועל איכות.

אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית!

Call Now Button