אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית !

אוהל אבלים להשכרה החל מ-₪700 [כולל ציוד נלווה] אספקה מיידית!

Table of Contents

צוות חברת שחר אוהלים ניצב לצדכם גם ברגעים הקשים ומתחייב לעשות הכל למענכם כדי להקל במעט על צערכם ואובדנכם. כחברה ותיקה ומובילה עם ניסיון מעל 15 שנים, אנו מציעים שירות השכרת אוהל אבלים החל מ-₪700, כולל ציוד נלווה, באספקה מיידית בכל הארץ.

אנו מציעים אוהל אבלים להשכרה החל מ-₪700 באספקה מיידית, השירות ניתן בכל רחבי המדינה ולכל המגזרים. אנו מגיעים עם האוהל והציוד הנלווה תוך שעתיים מרגע ההזמנה. אנו מודעים לכך שבשעת צער ויגון קשה לקבל החלטות ולארגן את השבעה, לכן הכנו עבורכם חבילות השכרת אוהלים לאבלים במחירי גמ"ח, השירות כולל הובלה, התקנת אוהל אבלים (סוכת אבלים) ופירוק.

השכרת אוהל [סוכת] אבלים – שירות בכל הארץ במחירים הוגנים

שחר אוהלים מציעה חבילות השכרת אוהל אבלים החל מ-₪700 במחירים הוגנים ושווים לכל כיס. ברשותנו מלאי גדול של סוכת אבלים להשכרה, החל מאוהלים המיועדים לעד 30 איש ועד אוהלי ענק המתאימים לעד 100 איש. שירות השכרת אוהל אבלים מחברת שחר אוהלים מאפשר לקיים את מצוות השבעה כהלכתה, לכבד את המנוח ולקבל את המבקרים בתקופת האבלות.

אוהל אבלים להשכרה מאפשר לכם לקיים את תקופת האבלות בלי להתעסק בארגון וניקיון בלתי פוסק של הבית. המנחמים יבקרו אתכם באוהל האבלים לאורך כל תקופת האבלות, עד אמירת "קומו". השירות שלנו להשכרת אוהל אבלים כולל הובלה של האוהל והציוד הנלווה (כיסאות, שולחנות עץ מתקפלים, סידורי תפילה, מאווררים, מזרנים וכיוצא בזה), התקנת האוהל בצורה בטיחותית וללא הפרעה לעוברי אורח ולשכנים, ארגון האוהל ופירוק בסוף תקופת האבלות.

חבילות אוהל לשבעה או לאזכרה במחירי גמ"ח החל מ-₪700

השכרת סוכת אבלים אינה דבר של מה בכך לכן כדאי לכם לחסוך זמן וכאבי ראש ולהזמין אוהל אבלים כולל ציוד נלווה רק מחברת שחר אוהלים. זהו שירות מבוקש המאפשר לאבלים לקיים את מצוות השבעה ולעבור את תקופת האבלות על פי הכללים. חבילת אוהל לשבעה או לאזכרה כוללת ציוד נלווה כמו כיסאות, שולחנות, מאווררים, פלטות חימום, מיחם ענק וציוד נוסף על פי דרישה.

כמו כן, שחר אוהלים מציעה שירות השכרת אוהל לאזכרה עם ציוד נלווה, באספקה מיידית בכל רחבי המדינה ובמחירי גמ"ח. השירות כולל הובלה של האוהל והציוד הנלווה, התקנה מהירה ובטיחותית של אוהל לאזכרה, ארגון האוהל וסביבתו ובסוף האזכרה הצוות המיומן שלנו ידאג לפירוק האוהל.

ציוד נלווה לחבילות השכרת אוהלים לאבלים

שחר אוהלים הכינה שלוש חבילות עיקריות להשכרת אוהל אבלים החל מ-700 ₪ עם ציוד נלווה. באפשרותכם לשדרג את החבילה ולהוסיף ציוד נלווה נוסף בהתאם לצורך. אנו מציעים ציוד נלווה לאוהל אבלים כגון: תאורה, שולחנות עץ מתקפלים, כיסאות פלסטיק, מיחם גדול (60-100 כוסות), פלטות לחימום אוכל, מקררים, מקפיאים, תנורים, מזגנים ומצננים ניידים, אמצעי חימום כמו תנורי אינפרה אדום ופטריות גז, מחצלות, מזרנים, ספות נוחות, סידורי תפילה, מפות לשולחנות ועוד.

בתקופת השבעה אנו זמינים עבורכם בכל עת ומסביב לשעון, בכל בקשה ודרישה הנכם מוזמנים לפנות למוקד השירות של שחר אוהלים ואנו מתחייבים לספק מענה מהיר.

אוהלי אבלים מזמינים רק מחברת שחר אוהלים בגלל הניסיון הרב, השירות המקצועי והאדיב, המחיר ההוגן והאספקה המיידית. אנו נסייע לכם לבחור חבילת אוהל אבלים להשכרה עם כל הציוד הנלווה הנדרש לתקופת האבלות. מוקד השירות שלנו זמין מסביב לשעון – התקשרו עכשיו לייעוץ ולהזמנת שירות השכרת אוהלים לאבלים באספקה מיידית בכל הארץ!

סוכת אבלים - שאלות ותשובות !

סוכות אבלים מגיעות בשלל צורות, גדלים ועיצובים וחשוב להתאים אותן למספר המנחמים הצפוי להגיע, אך גם למיקום המתוכנן להן. אמנם אפשר למקם סוכת אבלים בכל מקום ציבורי כמעט – על פי חוק, בין אם מדובר בחצר הבניין, או הבית, חניון של הבניין, או אפילו פארק ציבורי בקרבת הבית, אך חשוב לבחור סוכה שתתאים לתנאי השטח ותשמש אתכם בנוחות.

לשם כך, תוכלו להתייעץ עם הצוות המקצועי של החברה, כדי להבטיח שתקבלו את הסוכה שתשרת אתכם נאמנה לכל אורך השבעה, בכל תנאי מזג האוויר

התקנת סוכת אבלים צריכה להתבצע על ידי צוות מקצועי ומיומן, לצורך שמירה על בטיחות האבלים והמנחמים המגיעים לבקר.

על כן, חברת שחר אוהלים מעמידה לרשותכם צוות איכותי, אדיב ומקצועי, שמגיע בהתראה קצרה לכל חלקי הארץ, מתקין את הסוכה ביעילות ובמהירות, תוך הקפדה על התקנה בטיחותית ועמידה וגם מגיע בתום השבעה ובתיאום מראש אתכם – לפרק את הסוכה ולקחת אותה.

חברת שחר אוהלים מציעה להשכרה את מיטב הציוד, המגיע יחד עם סוכת האבלים, כדי להקל על תקופת השבעה ולספק לכם כמה שיותר אמצעים להשגת ימים שלווים ככל האפשר.

בין היתר תוכלו להזמין מאיתנו תנורי חימום לחורף, מצננים לקיץ, פלטות חימום לאוכל, תנורים ומקררים ועוד.

אוהלים מזמינים רק מחברת שחר אוהלים !

חברת שחר אוהלים מספקת מגוון אוהלים להשכרה – לכל מטרה, במגוון עיצובים, גדלים, צורות ועיצובים. האוהלים שלנו מגיעים לכל חלקי הארץ בהתראה קצרה, החל משעתיים ובשירות מיידי, יעיל, אדיב ומקצועי.

הרכבת האוהלים נעשית על ידי צוות מקצועי, המביא איתו במידת הצורך גם ציוד נלווה כמו כסאות ושולחנות, מקררים ותנורים, פלטות חימום, מצננים, או תנורי חימום – הכל כדי לדאוג לרווחתכם ולרווחת האורחים שלכם.

חברת שחר אוהלים מלווה משפחות ברגעים הרגישים בחיים ומקפידה על מתן שירות אדיב ועל מלוא הרגישות המצופה במצבים כאלה. גם ברגעים הקשים – אנחנו כאן בשבילכם.

אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית!

Call Now Button