אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית !

השכרת סוכת אבלים ברמת השרון

השכרת אוהל אבלים ברמת השרון בשירות מיידי, מהיר ומקצועי.

פטירה של אדם קרוב כרוכה בלא מעט רגשות מצד אחד, ועם הצורך לארגן את 'השבעה' כראוי. אחד האלמנטים העיקריים בכל הקשור לסדר וארגון 'השבעה', הוא הקמת סוכת אבלים נעימה ומרווחת. אז במידה ואתם מחפשים סוכת אבלים ברמת השרון, המאמר הבא נועד בשבילכם. השכרת סוכת אבלים ברמת השרון במחיר משתלם במיוחד.

השכרת סוכת אבלים ברמת השרון

מי צריך סוכת אבלים?

כפי שניתן להבין מהשם, סוכת אבלים מתאימה בעיקר לאבלים (אך לא רק), המחפשים אחר מקום נעים ונוח לאירוח כמות המבקרים הגדולה שבאים לנחם. אמנם נהוג שהאבלים יושבים את שבעת הימים הנהוגים על פי המסורת היהודית בביתם או בבית המנוח, אך פעמים רבות מתברר שהמקום צר מלהכיל את כל המבקרים, כך ששירותי השכרת סוכת אבלים מהווים פתרון מתאים ונוח במיוחד.

סוגי סוכות אבלים

בבואנו להשכיר סוכת אבלים ברמת השרון או בכל עיר אחרת, סביר להניח כי ניתקל במספר סוגים של סוכות אבלים, הנבדלים אחד מהשני בגודלם, בסוג היריעות ובאלמנטים נוספים והנה לפניכם כמה מהסוגים הנפוצים ביותר:

סוכת אבלים סגורה

סוכת אבלים סגורה מתאימה במיוחד למקומות מתוחמים, בהם לא ניתן להיכנס אל סוכת האבלים מכיוונים שונים. כמו כן, סוכת אבלים סגורה משלושת צדדיה תתאים גם לתקופת החורף ולמזג אוויר קריר, כאשר הסוכה הסגורה מאפשרת לשמור על אווירה נעימה ולהשאיר את החום בתוך סוכת האבלים.

סוכת אבלים פתוחה

סוכת אבלים פתוחה משני צדדיה היא ללא ספק אחת מסוגי סוכות האבלים הנפוצות ביותר, בייחוד במזג האוויר הים תיכוני המאפיין את מדינת ישראל. פתחי הסוכה, יחד עם היריעות המשלבות בד שקוף, מאפשרות לציבור המבקרים להרגיש בנוח ולצאת ולהיכנס בחופשיות.

סוכת אבלים קטנה או גדולה – מה עדיף?

סוכת אבלים ברמת השרון מגיעה במגוון גדלים, החל מסוכות קטנות בגודל 3X8 ועד סוכות גדולות של 4X10, כאשר אחת ההתלבטויות הנפוצות של אנשים המחפשים להשכיר סוכת אבלים ברמת השרון, היא איזה גודל סוכת אבלים להזמין.
את גודל סוכת האבלים יש להתאים כמובן לכמות האנשים המשוערת שתגיע ולשטח המיועד בו מתכוונים למקם את סוכת אבלים ברמת השרון ובמידה ואתם לא בטוחים מהי כמות האנשים ואיזה גודל בדיוק יתאים לכם, אתם מוזמנים להתייעץ עם הצוות המקצועי של שחר אוהלים ולקבל את סוכת האבלים המתאימה ביותר עבורכם.

השכרת סוכת אבלים ברמת השרון - כולל ציוד נלווה

השכרת סוכת אבלים ברמת השרון מחברה מקצועית ומנוסה בתחום, כוללת לרוב גם ציוד נלווה מלבד סוכת האבלים עצמה ובמסגרת חבילת סוכת אבלים להשכרה ניתן למצוא את הציוד הבא:

  1. כסאות אבלים / אורחים
  2. שולחנות נפתחים
  3. תאורה
  4. מיחם / פלטה
  5. סידורי תפילה
  6. כלי אוכל (סכו"ם, כוסות, צלחות ועוד)
  7. אמצעי מיזוג (מאווררים / מפזרי חום)

האם ניתן להתקין את סוכת האבלים באופן עצמאי?

השכרת סוכת אבלים ברמת השרון אמנם אינה נחשבת לסיפור יקר במיוחד, אך במידה ואתם מעוניינים להוזיל עלויות ו/או יש לכם ידיים טובות, הרי שבאפשרותכם לאסוף באופן עצמאי את סוכת האבלים מהמחסן הלוגיסטי של החברה ואף לקבל הדרכה והסבר מפורט כיצד ואיך בדיוק להרכיב את סוכת האבלים.
יחד עם זאת, ההמלצה שלנו היא להיעזר בצוות המרכיבים המנוסה והמיומן של חברת שחר אוהלים, בכדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר וכן להבטיח לעצמכם ראש שקט ובטוח, הן מבחינת ההתעסקות בכל הארגון של סוכת אבלים ברמת השרון והן מבחינת יציבות סוכת האבלים ועמידותה.

מה היתרונות של חברת השכרת סוכת אבלים?

חיפוש אחר סוכת אבלים ברמת השרון יכול להעלות לא מעט תוצאות ובמידה ואתם מעוניינים לארגן סוכת אבלים ברמת השרון באופן מסודר ומקצועי, מומלץ לפנות לחברה מנוסה בתחום. היתרונות המרכזיים של חברת השכרת סוכת אבלים ברמת השרון הם:

זמינות

במרבית המקרים, רגע הפטירה הוא רגע פתאומי ובלתי צפוי, המחייב אותנו להתארגן במהירות האפשרית. חברת השכרת סוכת אבלים ברמת השרון בעלת ניסיון וכח אדם מיומן, יכולה לספק עבורכם שירותי הקמת סוכת אבלים תוך שעות ספורות ולמידת שביעות רצונכם.

חבילת שירות מקיפה

חברת השכרת סוכת אבלים ברמת השרון יכולה לספק עבורכם חבילת שירות הכוללת ציוד נלווה, כך שתוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים לימי השבעה במקום אחד ובמחירים נוחים ומשתלמים במיוחד.

סוכת אבלים איכותית

סוכת אבלים מכובדת ונעימה למראה, היא אחת הדרכים שלנו להראות כבוד לנפטר בדרכו האחרונה. חברה מקצועית להשכרת סוכת אבלים ברמת השרון מחזיקה ברשותה מגוון סוגי אוהלים הנמצאים במצב טוב ומתוחזקים היטב, כך שגם אתם וגם המבקרים הבאים לנחם, תרגישו בנוח.

השכרת סוכת אבלים ברמת השרון - שחר אוהלים

חברת שחר אוהלים מציעה מגוון סוגי סוכת אבלים ברמת השרון ובערים נוספות, כאשר הצוות המקצועי שלנו ישמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר ולהמליץ לכם על חבילת השירות המתאימה ביותר לצרכים והמטרות שלכם, במחיר משתלם ותוך קבלת שירות מהיר ויעיל, הן בזמן ההזמנה והתאמת סוכת האבלים והן במהלך ימי השבעה עצמם.

אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית!

Call Now Button