אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית !

השכרת סוכת אבלים ברחובות

השכרת אוהל אבלים ברחובות בשירות מיידי, מהיר ומקצועי.

פטירה של אדם קרוב היא אחד הדברים הכי קשים שיכולים לקרות לנו. עם זאת, ברגע שאנחנו מקבלים את הבשורה המרה חשוב לזכור שיש כמה דברים שצריך לדאוג להם למרות הקושי הרב. השבעה היא למעשה מה שאתם הולכים לעשות מיד לאחר הלוויה של המנוח, וחשוב להתכונן אליה מיד עם פטירתו. שחר אוהלים כאן כדי לספר על השכרת סוכת אבלים ברחובות.

מתי נזדקק לסוכת אבלים

במהלך שבוע האבלות שמתרחש לאחר פטירתו של קרוב משפחה מגיעים מנחמים רבים אל הבית. במהלך השבוע הזה הולכים לפקוד את הבית שלכם מאות ואולי אלפי אנשים, מה שאומר שאתם צריכים לדאוג למקום שבו יוכלו אותם אנשים להיכנס. אם הבית שלכם לא מספיק גדול, האופציה הטובה ביותר היא פשוט השכרת אוהל אבלים ברחובות שיוכל לשמש אתכם במהלך ימי השבעה.

יתר על כן, גם אם הבית שלכם יוכל להכיל את כל המנחמים שיגיעו, ההמלצה שלנו היא להשכיר בכל מקרה סוכת אבלים. הסוכה תאפשר לכם לקבל את המנחמים מחוץ לבית, ולהשאיר לעצמכם את הבית בתור מרחב אישי שאליו תוכלו לחזור לנוח ולקבל כוחות מחדש. השבעה היא אירוע קשה מבחינה מנטלית, וחשוב שיהיה לכם את המרחב הזה.

השכרת סוכת אבלים ברחובות

הובלה, הרכבה ופירוק

כמובן, אף אחד לא מצפה שמיד לאחר הפטירה של קרוב המשפחה שלכם מה שתצטרכו לעשות זה להרכיב את סוכת האבלים. זו הסיבה שאנחנו בשחר אוהלים מחזיקים צוות מנוסה שיגיע ויבנה כלם את הסוכה בהקדם, וכמובן יפרק אותה בסיום ימי השבעה. כל מה שתצטרכו לעשות זה פשוט לתת לנו את הכתובת של המקום בו אתם יושבים שבעה, ואנחנו כבר נוכל לדאוג להקמת הסוכה.

זמינות מידית

ברוב המקרים שבעה היא אירוע שנוחת עלינו בהפתעה. מרגע ההודעה על פטירת המנוח אנחנו צריכים להתארגן ללוויה, ומיד לאחר מכן שבוע השבעה מתחיל. לאור זאת עליכם לוודא שסוכת האבלים מגיעה אליכם בהקדם האפשרי, כדי שכבר מהיום הראשון תוכלו לקבל בה את פני המנחמים. השכרת סוכת אבלים ברחובות מהיום להיום. אנחנו בשחר אוהלים זמינים עבורכם 24/7, וכדאי ליצור אתנו קשר כמה שיותר מהר.

גודל הסוכה

הנתון החשוב ביותר הוא הגודל של הסוכה. אנחנו בשחר אוהלים מחזיקים מגוון אוהלים בגדלים שונים, כך שכדאי שתעריכו מראש כמה אנשים הולכים להגיע לשבעה אצלכם כדי לבחור אוהל מתאים. זכרו שלא תמיד אנחנו מעריכים בצורה נכונה את מספר המנחמים שהולכים להגיע, ולכן כדאי לקחת מקדם ביטחון ולבחור אוהל שיוכל להכיל יותר אנשים ממה שאתם חושבים.

אצלנו בשחר אוהלים תוכלו לבחור בין אוהל שמתאים ל40 איש, 70 או 100. מחירי האוהלים הם 1800, 2500 ו3000 ש"ח בהתאמה. המחיר של האוהלים משתנה כמובן לפי הגודל שלהם, אך במחיר עצמו כלולים מוצרים נוספים שיהפכו את השהייה שלכם באוהל להיות הרבה יותר נוחה.

השוואת מחירים

נתון נוסף שכדאי לבדוק לפני שמזמינים סוכת אבלים לשבעה הוא המחיר שאתם הולכים לשלם על זה. השוואת מחירים היא תמיד דבר מומלץ, ובמיוחד כאשר מדובר על ציוד שהולך להיות אצלכם במשך שבוע. עם זאת, השוו מחירים רק לאחר שבדקתם היטב את היקף השירות, וזכרו שהמחיר של הסוכה בלבד לא מספיק כיון שיש צורך גם בהובלה, התקנה ופירוק של הסוכה בתום ימי השבעה.

התקנה בטיחותית

קחו בחשבון שסוכת אבלים היא אמנם מבנה עראי, אולם אתם הולכים לשהות בו לא מעט שעות במהלך השבוע הקרוב. עליכם להקפיד על התקנה ובנייה בטיחותית של המבנה, מבחינת הבנייה עצמה ולא פחות חשוב מכך גם מבחינת הסביבה שבה הסוכה מוקמת. עליכם לדאוג למרחב בטוח שבו אנשי הצוות של שחר אוהלים יוכלו להקים את הסוכה בבטחה.

סוכת אבלים ברחובות במחיר הוגן, כולל את כל הציוד הנלווה

השבוע הקרוב הולך להיות כזה שבו אתם צריכים להיות מרוכזים כמה שיותר ביקירכם, ולכן חשוב שמבחינת הסביבה תהיה לכם את הסביבה הנוחה ביותר לשבת בה שבעה. מלבד סוכת אבלים אנחנו מאפשרים לכם גם להשכיר כיסאות, שולחנות, מצננים, מזגנים ניידים ועוד ציוד רב עבור השבעה. בדיוק כמו הסוכה, גם המטרה של הציוד הזה היא לאפשר לכם לשבת שבעה בנוחות.

השכרת סוכת אבלים ברחובות - שחר אוהלים

שחר אוהלים היא חברה ותיקה בתחום השכרת אוהלים וציוד לאירועים. החברה עובדת בפריסה ארצית ומחזיקה צוות עובדים מיומן שיוכל תוך זמן קצר להגיע אליכם והלקים אצלכם בחצר אוהל לכל מטרה. האוהלים של החברה עומדים בתקני הבטיחות הנדרשים, ולקוחות רבים יוכלו לספר לכם על השירות שהם קיבלו. אז אחרי שהבנתם את זה, כל מה שנשאר לכם זה פשוט ליצור קשר איתנו.

השוואת מחירים

שבעה היא אחד האירועים הכי מורכבים שאנחנו יכולים לחוות, אולם מה שיכול להקל במעט על הסבל שלנו זה שיהיה לנו סביבה נוחה לקבל בה את פני המנחמים שבאו לפקוד את הבית. אם הבית שלכם לא מספיק גדול, או שאתם רוצים להשאיר אותו בתור מרחב נקי ממנחמים, ההמלצה שלנו היא פשוט להקים סוכת אבלים בחצר. בסוכה תוכלו לקבל מספר רב של מנחמים בצורה נוחה.

אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית!

Call Now Button