אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית !

השכרת סוכת אבלים בקרית עקרון

השכרת אוהל אבלים בקרית עקרון בשירות מיידי, מהיר ומקצועי.

פטירתו של אדם קרוב היא אירוע קשה ומצער, בעיקר עבור משפחתו הקרובה. אולם, יחד עם כל הכאב והצער, נדרשת המשפחה להיערך להלוויה, לימי השבעה המורכבים ולהכין את כל מה שנדרש לשם כך. מרבית המשפחות בוחרות לעבור את ימי השבעה בסוכת אבלים, אותה ניתן לשכור מחברות מקצועיות המתמחות בתחום האוהלים וההצללות. מכיוון שבני המשפחה אינם נמצאים בשיאם ברגעים הראשונים, לאחר היוודע דבר מותו של קרוב משפחתם, חשוב להכיר, מבעוד מועד, מספר דברים הקשורים בנושא השכרת סוכת אבלים בקרית עקרון.

השכרת סוכת אבלים בקרית עקרון

השכרת סוכת אבלים בקרית עקרון, כולל את כל הציוד הנלווה

מרבית החברות העוסקות בתחום ההשכרות של סוכות אבלים, מציעות מגוון של חבילות השכרה לנוחיות הלקוחות. החבילות כוללות, על פי רוב, גם ציוד נלווה כגון: שולחנות, כסאות, מיחמים, תאורה לתוך הסוכה ולהארת הכניסה אליה, פתרונות קירור וחימום, בהתאם לעונות השנה, מקררים, תנורי אפיה, סידורי תפילה, מקפיאים ועוד.

מפרט טכני

בעת הזמנת סוכת אבלים, חשוב מאוד שתדעו מהו גודל המקום בו תמוקם הסוכה. מומלץ לוודא שהמקום מעט יותר גדול מסוכת האבלים עצמה (חשוב להשאיר לטובת ההתקנה מרווחים של מטר בכל דופן). בנוסף, חשוב להיות בטוחים שגודל הסוכה מספק ויכול להכיל את כמות האנשים שיגיעו לנחם. בדקו היטב שהשטח המיועד פנוי מכל מפגע כגון, אבנים גדולות, שיפועים חדים, שיחים, עצים, רטיבות וכו'.

שירות בכל נקודה על המפה

חברת שחר אוהלים מספקת שירות השכרת סוכת אבלים בכל הארץ. סוכת אבלים בקרית עקרון יכולה לקבל מענה באמצעות החברה, תוך מתן שירות מהיר, אמין ויעיל. השכרת סוכת אבלים בקרית עקרון איננה מורכבת וכל שעליכם לעשות הוא, ליצור קשר עם שחר אוהלים, לפרט את הצרכים שלכם ולקבל שירות.

עלויות

עלות השכרתה של סוכת אבלים לשבוע מתחילה בסכום של 650 שקלים ומגיעה למחיר של 850 שקלים, תלוי בגודל הסוכה והיכן אתם גרים. חברת שחר אוהלים מספקת חבילת השכרה של סוכת אבלים החל מסכום של 700 שקלים לשבוע. מדובר במחיר השווה לכל נפש והוא כולל שירות אדיב ומקצועי.

השכרת סוכת אבלים בקרית עקרון

תעשו חשבון מראש משפחה הנמצאת בימים של אבל, בדרך כלל, לא תרצה להתעסק עם חשבונות וכספים ולכן, כדאי מאוד, לסכם את כל העלויות בטרם תגיע הסוכה והציוד הנלווה. היו בטוחים שכל פריט שהוזמן על ידכם נמצא בחשבון הכללי של ההשכרה. אתם לא תרצו להתחיל לבדוק חשבונות ולהתעסק יותר מדי בכסף בימי השבעה וגם לא מיד אחריה. במידה ובקשתם להוסיף פריט זה או אחר, לאחר אספקת הציוד, דאגו לשלם עבורו מיד כשיגיע ואל תסחבו יתרות חשבון לסיום השבעה.
בחירת ספק חשוב מאוד לבחור חברה וותיקה ומנוסה בתחום השכרות סוכות האבלים ואוהלים מכל סוג. חברה שיש לה מוניטין חיובי, הרבה לקוחות מרוצים, הנחשבת לאמינה ומקצועית, בדיוק כמו שחר אוהלים. גם אם תשלמו מעט יותר, במקרה של ימי שבעה זה עדיף מעוגמת נפש בתקופה כזאת. שחר אוהלים יספקו לכם חבילת בסיס במחיר הוגן של 700 שקלים, החבילה כוללת: סוכת אבלים (כולל התקנה ופירוק) וציוד נלווה בסיסי. החברה יכולה לספק סוגים שונים של סוכות אבלים המכילות בין 30 ל- 100 אנשים. בנוסף, לחברה ציוד נלווה המספק מעטפת מצוינת עבור מי שנאלצים לשבת שבעה.
תפיסת השבעה כאירוע לכל דבר ניתן להתייחס לשבעה כאל אירוע לכל דבר ועניין ולפיכך, אירוע דורש תכנון מראש ורמת ביצוע מקצועית. ישנן חברות, כגון שחר אוהלים, המספקות למשפחות האבלות, לא רק ציוד נלווה אלא, גם שירותים נוספים כדוגמת, תכנון והפקה של אירוע השבעה, על כל המעטפת שלו. כלומר, נציג החברה יבצע תכנון מראש של מיקום סוכת האבלים וכמות האנשים שיוכלו לשבת בתוכה, הוא ידאג להציב מספר שולחנות וכסאות לטובת המנחמים, ירכיב תאורת שטח בתוך הסוכה ובכניסה אליה, יפזר סידורי תפילה ויתכנן יחד אתכם לוחות זמנים לתפילות, סעודות וכו'.
מילת המפתח – שירות ישנן בישראל חברות רבות המספקות אוהלים המשמשים כסוכת אבלים אולם, אספקת סוכת האבלים היא לא העניין המרכזי מכיוון שכל החברות העוסקות בתחום מספקות, בדרך כלל, את אותה סוכה בדיוק. האלמנט החשוב ביותר, בעיקר באירוע שבעה, בו אתם נמצאים בתוך העצב והכאב שלכם הוא, להיעזר בחברה אמינה, בעלת תודעת שירות גבוהה. חברה שהצוות שלה מסביר פנים, מבין את עוצמת השעה ומוכן לעשות הכל בכדי לסייע לכם לעבור בשקט, ימים לא פשוטים. אל תמהרו לבחור את הספק וודאו שאתם ניצבים מול אדם אחראי ואדיב.

השכרת סוכת אבלים בקרית עקרון - שחר אוהלים

סוכת אבלים מגיעה ללא רצפה כלומר, הקרקע עליה תקימו את הסוכה תהיה הרצפה של הסוכה. אי לכך, מומלץ מאוד, להזמין מהחברה שמספקת לכם את הסוכה, מחצלות שיהוו רצפה מעט יותר נעימה מאדמה חשופה. במידה ומדובר בימי חורף והאדמה מעט רטובה ואולי אף בוצית, חשוב לידע את חברת ההשכרות בכך והיא תדע להיערך לנושא ולהציע לכם פתרון יעיל. פתרונות אפשריים הם כפי שצוין קודם לכן, מחצלות ואפשר גם לקבל דשא סינטטי, או כל משטח אחר, היכול להתאים לרצפה שלא תספוג את הרטיבות מהקרקע.

אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית!

Call Now Button