אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית !

השכרת סוכת אבלים בקרית אונו

השכרת אוהל אבלים בקרית אונו בשירות מיידי, מהיר ומקצועי.

לצערנו, שבעה זה לא אירוע מתוכנן מראש כמו שמחה משפחתית, או סתם מפגש משפחתי או חברותי שאתם מתכננים מראש. אי אפשר לקבוע תאריך שנוח לכולם, עם מזג אוויר מתאים, ולהחליט מתי אנחנו רוצים לשבת שבעה. המוות תופס אותנו לרוב לא מוכנים, ואחריו אנו צריכים להכין ולארגן הכל במהירות, כמעט ללא התראה. אחת הבעיות הקשות בישראל היא בעיית מזג האוויר, שהולכת ומחריפה עם שינויי האקלים. קשה למצוא ימים שבהם ניתן לשבת באוויר הפתוח סתם כך. לרוב, חם ולח מאוד, בטח באזור המרכז, מה שאומר שבלי מזגן קשה מאוד לשרוד. בחורף יש לא מעט ימים גשומים שלעתים אפילו גורמים לשיטפונות, וכמובן שגם במצב כזה אנו לא יכולים לשבת בחוץ וחייבים מקום מוגן ומחומם. השכרת סוכת אבלים בקרית אונו במחיר משתלם במיוחד.

השכרת סוכת אבלים בקרית אונו

מהי סוכת אבלים?

המילה סוכה מעט מטעה, אך משום מה זהו הביטוי שהתקבל. סוכת אבלים היא אוהל שניתן לפרק ולהרכיב בכל מקום שרוצים. נניח שאתם מחפשים השכרת סוכת אבלים בקרית אונו, מה שקורה בעצם זה שאתם יוצרים קשר עם חברה שמתמחה בתחום, היא שולחת אליכם צוות עובדים מנוסה עם אוהל גדול, והם מקימים את האוהל הזה במקום שאתם בוחרים. האוהל מאפשר לכם לקבל מנחמים בצורה נוחה ונעימה, מוגנת מפגעי מזג האוויר או מהטמפרטורות שיש בחוץ. מדובר על אוהל אסתטי ונעים, לא כזה שאתם זוכרים מהטירונות, וניתן להעמיד בו שולחנות, כיסאות, מזגן נייד, וכל מה שרלוונטי ונצרך. כמובן שניתן גם להקים אוהלים כאלה בגדלים משתנים על פי הצפי לכמות המבקרים שאמורה להגיע.

מתי נזדקק לסוכת אבלים?

הרבה מאוד אנשים לא יודעים את זה, אבל ברוב המקרים, שבעה היא אירוע די המוני. כל בני משפחתו הקרובים של הנפטר מתקבצים לבית, כך שכבר יש לנו לא מעט אנשים. כל החברים, בני המשפחה, השכנים, הקולגות, ומי שהכיר את הנפטר או את אחד מבני משפחתו מגיע לנחם לפחות פעם אחת, ויש כאלה שבאים יותר פעמים. באופן טבעי, הרבה מאוד פעמים הבתים שבהם יושבים שבעה קטנים וצפופים מדי, ולא יכולים להכיל את כל המבקרים שמגיעים למקום. בנוסף, לעתים האבלים יושבים יחד בסלון לדוגמא, אבל מה קורה כאשר אחד האבלים רוצה קצת פרטיות, או סתם מעוניין לקבל את המבקרים והמנחמים שלו בנפרד משאר בני המשפחה? בקיצור, בהרבה מאוד מקרים, סוכת אבלים תהיה פתרון מצוין לבעיית הצפיפות והדוחק. היא תאפשר לאבלים לקבל את המנחמים והמבקרים בצורה ראויה ורגועה יותר, ולאף אחד לא יחסר מקום.

השכרת סוכת אבלים בקרית אונו - כולל ציוד נלווה

למה כדאי לכם לחשוב על סוכת אבלים כפי שכבר הסברנו, סוכת אבלים היא פתרון מצוין לשבעה, ושווה מאוד לחשוב עליה. גם אם נראה לכם שאתם לא ממש צריכים סוכת אבלים, כדאי לכם לחשוב על הנקודות הבאות שנציג כאן לפני שאתם מורידים את הרעיון הזה מן הפרק.
מקום לקבלת מנחמים כפי שאמרנו, אתם אף פעם לא יודעים כמה אנשים מתכננים לבוא ולנחם את האבלים, ולרוב האבלים מופתעים מהכמות הגדולה של המנחמים שמגיעה. במצב כזה, הרבה פעמים הבית נהיה צפוף ודחוק, וממש לא נעים לשבת בו. זה גם יותר מצבים שבהם אנשים חדשים שהגיעו לא מוצאים מקום, מה שכופה על מי שהגיע לפניהם לפנות את מקומו וללכת. סוכת אבלים מייצרת לכם עוד מרחב גדול ומשמעותי, כך שלא תהיה אי נוחות ואנשים לא יצטרכו לקום ולפנות את מקומם למי שהגיע עכשיו.
פרטיות הרבה אנשים לא רוצים שהבית שלהם יהפוך לתחנת רכבת, וזה מה שקורה ברוב המקרים בשבעה. כי כמו שאתם בטח יודעים, אנשים באים והולכים, נכנסים לשירותים, מכינים איזה כוס קפה או מנשנשים משהו, בקיצור בלגאן גדול. סוכת אבלים מאפשרת למשפחה האבלה לשמור על הבית כעל מרחב פרטי ומוגן, כזה שבו הם יוכלו לשבת בשקט ולעכל את האובדן, בעוד שאת המנחמים והמבקרים הם יקבלו בחוץ, בסוכת האבלים.
סדר וניקיון במהלך השבעה עוברים בבית המוני אנשים, וכמו שאמרנו, חלקם נכנסים לשירותים, חלקם אוכלים או שותים משהו, וכל אחד משאיר איזו טביעת אצבע. מה שקורה זה שחייבים כל הזמן לדאוג לסדר ולניקיון של הבית. להוריד את האשפה שמצטברת, לדאוג לניקיון של השירותים, לעבור עם סמרטוט רצפה במקרה שנשפך משהו, ועוד. זה הדבר האחרון שאבלים רוצים להתעסק איתו, ולכן סוכת אבלים היא פתרון מצוין שמשאיר את הבית נקי ומסודר.

סיכום

ברור שברגעים הקשים האלה אין לכם ראש לחשוב על הדברים הטכניים, אבל דווקא בגלל זה, שווה לחשוב על סוכת אבלים ולחסוך הרבה כאבי ראש כדי שתוכלו להתמקד בדברים החשובים.

השכרת סוכת אבלים בקרית אונו - שחר אוהלים

אם אתם זקוקים לסוכת אבלים, או לאוהל לכל מטרה אחרת, הכתובת הראשונה שלכם היא שחר אוהלים. מדובר על חברה עם המון ניסיון בתחום האוהלים, שמחזיקה צוות עובדים מיומן. החבר'ה של שחר אוהלים יגיעו אליכם במהירות, יקימו את האוהל ביעילות ובאדיבות, וכל זה במחירים סופר נוחים שמתאימים לכל כיס.

אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית!

Call Now Button