אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית !

השכרת סוכת אבלים בפרדס חנה

השכרת אוהל אבלים בפרדס חנה בשירות מיידי, מהיר ומקצועי.

ישנם מקרים רבים, בהם האבלים אינם אחידים בדעתם לגבי נושאים שקשורים במנהגי אבלות יהודיים. במקרים כאלה, לפעמים השכרת סוכת אבלים בפרדס חנה יכולה להיות ההבדל בין אבלות משפחתית משותפת למשבר משפחתי במועד מאוד לא מתאים. חוסר הסכמה בנוגע למילוי מצוות בתקופת השבעה, עולה לעתים גם במשפחות חילוניות, כאשר אחד מבני המשפחה תופס באופן שונה את היהדות ואת הפרקטיקה שלה מאשר בן משפחה אחר. הדבר בעייתי כפליים במקרה שבו יש במשפחת האבלים מי שחזרו בתשובה או מי שעזבו את הדת לטובת חיים חילוניים.

השכרת סוכת אבלים בפרדס חנה

יושבים שבעה

שבעה היא מנהג אבלות יהודי, בו מתאספת המשפחה והקהילה סביב מי שאיבד קרוב משפחה. המבקרים בשבעה מגיעים גם כדי להביע צער על המוות, גם כדי לנחם את האבלים וגם כדי לסייע לאבלים שמנועים מעשייה, כחלק ממנהגי האבל. בישראל המודרנית של שנת 2023, ישנם מנהגים שכבר אינם נפוצים כמו שינה וישיבה קרוב לארץ או על הארץ ואיסור רחצה, בין השאר אבל ישנם מנהגי אבלות שהפכו לחלק מהמסורת והמנהגים של הישראלים, גם החילונים שבהם. השכרת סוכת אבלים בפרדס חנה יכולה לעזור למשפחות מתאבלות לכבד, בעת השבעה, גם מתאבלים דתיים וגם מתאבלים חילוניים ולאפשר לדתיים למלא את מצוות האבלות ככתבן, ובמקביל, לקבל מנחמים ללא מגבלות ולא להצטרך להתאים את עצמכם ולהתחשב במתפללים בזמן התפילה ובכלל.

שבעה חילונית

דיני השבעה על פי היהדות כוללים ניחום אבלים בעל כללים שקשורים למקום הישיבה ולשיחה בין המנחמים לאבלים וכן תפילות שנערכות בבית האבל כדי לאפשר לו לומר קדיש בפורום של מניין. בחלק מהעדות מקובל כי האבל לומד רק בענייני אבלות בעת השבעה אבל מנחמים נוהגים ללמוד משניות לעילוי נשמת הנפטר. על כל אלה, מוכנים כל פי רוב לוותר, אבלים חילוניים. עבור חילונים, השבעה היא מסורת שבה עוזרים קרובים וחברים להתמודד עם התקופה המטלטלת והראשונית לאחר המוות. החיבוק והניחום מצטרפים ליכולת לבטא את הרגשות וכן לשוחח על המנוח ולהעלות זיכרונות מחייו. גם בשבעה חילונית יש עיסוק בארוחות ובמזון ונהוג שהמנחמים מביאים איתם כיבוד או מיני מזונות, שמיועדים לאבלים, שעל פי המנהג, אינם אמורים לבשל. השכרת סוכת אבלים בפרדס חנה יכולה לייצר חלל חילוני בשבעה ולאפשר לאבלים חילוניים להתאבל בדרכם.

הפרדה במקום פרידה

במקרים רבים, ההבדל בתפיסות בין חילונים לדתיים או למקפידים על המסורת, גורם לכך שהשבעה מתפצלת וכל אחד מהאחים או מקרובי המשפחה, מקבל מנחמים במקום אחר. משום שהקרבה ותחושת היחד היא חלק מהמנגנון של השבעה, אפשר לבחור, רגע לפני שמפרידים שבעות, להשכיר סוכת אבלים בפרדס חנה ולקבוע כי בסוכת האבלים תיערך הפעילות הדתית – תפילות, לימוד, ברכות וסעודות ובבית פנימה יתקבלו מנחמים שבאים ואין להם עניין ביסודות הדתיים של השבעה. באופן כזה, יכולים בני המשפחה לשבת ביחד בזמנים בהם אין תפילות ובמקביל, לנהל את השבעה, כל אחד על פי דרכו ודעתו. כך, למרות שכל אחד רואה אחרת את המושג שבעה ותופס בצורה שונה את מנהג ניחום האבלים אבל אין זה הכרח לקיים שתי שבעות נפרדות, אם אפשר לדאוג לבילוי זמן משותף, גם אם חלקי בלבד.

סוכת אבלים

השכרת סוכת אבלים בפרדס חנה יכולה להיות פתרון מלא או פתרון חלקי לשבעה  – בשחר אוהלים, לדוגמה, תוכלו לקבל שירות אדיב ורגיש, ברגע הקשה הזה. תקבלו תגובה וזמינות מיידית, התאמה של גודל האוהל שישמש כסוכת אבלים וכמובן, כל השירות הנלווה, החל מהקמה בטיחותית של סוכת האבלים, דרך אספקה מלאה של ציוד נלווה וכלה בפירוק מהיר ובטוח של האוהל ופינוי כל הציוד מהמקום. קבלת מנחמים בסוכת אבלים מייצרת חציצה בין הבית שיכול להישאר פרטי ואינטימי לבין האזור בו מקבלים האבלים את המנחמים. השכרת סוכת אבלים בפרדס חנה יכולה, כאמור, גם לייצר חציצה חשובה בין השבעה הדתית לשבעה החילונית.

השכרת סוכת אבלים בפרדס חנה - שחר אוהלים

יש סיבות שונות לצורך בהקמת סוכת אבלים אבל בכל מקרה, חשוב לבחור בחברה כמו שחר אוהלים, שיכולה להבטיח שבעת הזאת, כשאתם הלומי צער ובמקביל, עמוסים במשימות, תקבלו שירות אדיב ומקצועי ויתאימו לכם את החבילה המתאימה ביותר לצרכים שלכם ולמספר המנחמים הצפוי. השכרת סוכת אבלים בפרדס חנה, או בכל מקום אחר ברחבי הארץ, זו עבודה לשחר אוהלים שנותנים שירות מעולה מדן ועד אילת. אנשי השירות של שחר אוהלים ידעו גם לכוון אתכם לציוד הנלווה שלו תזדקקו, למשל בחירת אוהל מתאים ועמיד בפני גשם וגם הקפדה על תנורי חימום מתאימים, במקרה בו תערך השבעה בימים חורפיים ובחירה באוהל מאוורר דיו במקרה שהשבעה תערך בקיץ הישראלי הלוהט. את השירות המצוין משלימים אנשי השטח של שחר אוהלים שיגיעו אליכם במהירות מפתיעה ויקימו את האוהל באופן מקצועי ובטיחותי ולא יעזבו עד שיהיו בטוחים שקיבלתם את כל מה שתצטרכו עבור סוכת האבלים. מובן שגם סיום התהליך יהיה מקצועי ומהיר אצל שחר אוהלים וגם הפירוק והפינוי של סוכת האבלים ושל הציוד הנלווה יהיה מהיר, בטיחותי ומקצועי.

אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית!

Call Now Button