אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית !

השכרת סוכת אבלים בנס ציונה

השכרת אוהל אבלים בנס ציונה בשירות מיידי, מהיר ומקצועי.

אנשים מתים וזו עובדת חיים מצערת. אין ספק שלאחר מותו של אדם, משפחתו נמצאת בשעתה הקשה אולם, ישנן פעולות שיש לבצע: הוצאת תעודת פטירה, תאום לוויה מול החברה קדישה, הזמנת רב ללוויה וגם, במידה ואתם מעוניינים שהרבה אנשים יגיעו לנחם אתכם באבלכם ואין ביכולתכם לארח בתוך הבית, או שאתם מבקשים לשמור על פרטיות מסוימת, תוכלו לשכור סוכת אבלים בה תארחו את המנחמים שיגיעו. השכרת סוכת אבלים בנס ציונה תהיה כמובן לכל שבעת ימי השבעה. מחירי ההשכרות מתאימים לכל כיס.

השכרת סוכת אבלים בנס ציונה

להרגיש התכנסות מיוחדת

חברת שחר אוהלים הנה חברה בעלת מוניטין וותק ונחשבת לחברה מובילה בתחום השכרת האוהלים וסוכות האבלים. בחברה ניתן למצא מגוון רחב מאוד של אוהלים וסוכות אבלים, בגדלים וחומרים שונים, חלקם מתאימים לקיץ וחלקם לחורף. מרבית האוהלים וסוכות האבלים מתאימים לישיבה של עד מאה אנשים. סוכת אבלים מגיעה בהתאם לנהוג במנהגי האבלות היהודיים ולמשך שבעה ימים כמובן. השירות אותו מספקת חברת שחר אוהלים מביא לכך שהמשפחה האבלה, לא נדרשת לעשות שום דבר מרגע ביצוע ההזמנה. נציג החברה יגיע עם הסוכה, יתקין אותה בצורה מקצועית היכן שצריך ויחזור אחרי שבעה ימים, לבצע פירוק ושינוע של הסוכה חזרה למחסני החברה. חשוב לציין, השכרת סוכת אבלים, לא רק שמאפשרת לכם לקיים את מצוות האבלות בצורה הטובה ביותר אלא, היא מאפשרת לכם לנהל אורח חיים שקט ופרטי בתוך ביתכם.

השכרת סוכת אבלים בנס ציונה - כולל ציוד נלווה

חברת שחר אוהלים מספקת שירות השכרת סוכת אבלים בכל הארץ. סוכת אבלים בנס ציונה יכולה לקבל מענה באמצעות החברה, תוך מתן שירות מהיר, אמין ויעיל. השכרת סוכת אבלים בנס ציונה איננה מורכבת וכל שעליכם לעשות הוא, ליצור קשר עם שחר אוהלים, לפרט את הצרכים שלכם ולקבל שירות.

עלויות

עלויות של השכרת סוכת אבלים לשבוע מתחילות בסכום של 650 שקלים ומגיעות למחיר של 850 שקלים, תלוי מי הספק והיכן אתם גרים. חברת שחר אוהלים מספקת חבילת השכרה של סוכת אבלים החל מסכום של 700 שקלים לשבוע. מדובר במחיר השווה לכל נפש והוא כולל שירות אדיב ומקצועי.

הרגלי האבלים

אנשים רבים שוכרים סוכת אבלים בחבילה בסיסית הכוללת אוהל מתאים לשבוע וציוד נלווה בסכום של 700 שקלים. חבילה זו כוללת הובלה למקום השבעה, התקנה של סוכת האבלים בצורה מקצועית ואמינה, פירוק הסוכה בתום השבעה והחזרת הסוכה למחסני החברה המספקת. שחר אוהלים דואגים להגיע לכל מקום בארץ, תוך זמן קצר וסביר, להתקין בצורה איכותית את הסוכה ולהכין את המתחם לקבלת המנחמים. הציוד הנלווה אותו תוכלו לקבל, בתוספת לחבילת הבסיס, משחר אוהלים כולל: תאורה למתחם, שולחנות עץ וכסאות, מיחמים להכנת שתיה חמה, סידורי תפילה, פלטות לחימום מזון, תנורי אפיה, מקררים, מקפיאים, מאווררים גדולים, מצננים, מזגנים ניידים, תנורי חימום לחורף, פטריות גז לחימום בחורף ועוד. בנוסף, ניתן לקבל מחצלות, ספות, מזרנים, כריות ועוד.

עשה זאת בעצמך

כמו במקרים רבים נוספים, ישנם אנשים המעדיפים לשכור את הציוד ולבצע את ההקמה וההתקנה באופן עצמאי. על פי רוב, יהיו אלה אנשים בעלי ידע טכני כלשהו, המסוגלים, ללא מאמץ גדול במיוחד, לבצע את ההקמה בצורה טובה, יעילה ובטוחה. תהליך ההקמה של סוכת האבלים, באופן עצמאי, מתחיל בתכנון המיקום של הסוכה במרחב הפנוי, תכנון גודל הסוכה והתאמתה לצרכים של המשפחה האבלה. לאחר שלב התכנון, מתחיל שלב ההקמה. מדובר בתהליך פשוט בסך הכל, הכולל הצבת עמודי התמך של הסוכה ומתיחת יריעות הבד המיוחד מסביב ומעל לעמודים בכדי לקבל מבנה המזכיר חדר מקורה.

שירותים נלווים ולא רק ציוד נלווה

ניתן להתייחס לשבעה כאל אירוע לכל דבר ועניין ולכן, אירועים צריך לתכנן ולהפיק בצורה מקצועית. ישנן חברות כגון שחר אוהלים, המספקות למשפחות האבלות, לא רק ציוד נלווה אלא, גם שירותים נוספים כדוגמת, תכנון והפקה של אירוע השבעה, על כל רבדיו. כלומר, תכנון מיקום סוכת האבלים וכמות האנשים שיוכלו לשבת בתוכה, הצבת מספר שולחנות וכסאות לטובת המנחמים, הרכבת תאורת שטח בתוך הסוכה ובכניסה אליה, פיזור סידורי תפילה, תכנון לוחות זמנים לתפילות וסעודות ועוד.

מגוון רחב של סוכות אבלים

קיימות סוכות אבלים שונות, מחומרים שונים, חלקן טובות יותר לעונת החורף וחלקן, מתאימות יותר לעונת הקיץ. באופן כללי, סוכת אבלים מורכבת מקונסטרוקציית ברזל ברמה גבוהה, המאפשרת סוכה יציבה ועמידה. החומר של דפנות וגג הסוכה, על פי רוב, הוא פי וי סי איכותי, העוטף את הסוכה ומגן עליה מפני ימים גשומים, רוחות חזקות ושמש. הסוכה מגיעה מפורקת ויש להתקין את הקונסטרוקציה, לפתוח ולמתוח את יריעות בד הפי וי סי, עד לקבלת סוכה חזקה ויציבה.

השכרת סוכת אבלים בנס ציונה - שחר אוהלים

סוכת אבלים היא אמנם מוצר פיזי אולם, מוצר זה יש להתקין בצורה מיטיבה. אי לכך, מעבר לחומרים האיכותיים ממנה עשויה הסוכה, יש לוודא שאתם בוחרים לקבל סוכת אבלים מחברה היודעת לספק שירות אמין, אדיב, מהיר ואיכותי. שירות מצוות שדואג לכל פסיק ומעל הכל לביטחון המנחמים היושבים בסוכה. שירות מעל לכל.

אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית!

Call Now Button