אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית !

השכרת סוכת אבלים במודיעין

השכרת אוהל אבלים במודיעין בשירות מיידי, מהיר ומקצועי.

החיים לא תמיד מושלמים ואנו עשויים למצא את עצמנו בימים קשים ועצובים, המגיעים בעקבות פטירתו של אדם קרוב. במקרים כאלה, לאחר הלוויה, מתחילים שבעה ימים של אבל, בהם מגיעים אנשים לנחם אתכם, לשהות במחיצתכם ולעודד. חלק גדול מהמשפחות האבלות, מעדיפות לבצע השכרה של סוכת אבלים, מכיוון שזהו מנהג דתי והוא מאפשר לשמור על פרטיות בתוך בית המגורים ואירוח של המנחמים, במתחם נעים, מקורר בקיץ וחמים בחורף. סוכת אבלים היא מבנה זמני, המותקן בחצר הבית, או בחצר המשותפת של בניין מגורים. הסוכה מוקמת במקום הכי קרוב לבית המשפחה האבלה והיא מאפשרת לקיים מצוות סעודה, תפילות וכל מנהג נוסף הקשור לימי השבעה והאבל. השכרת סוכת אבלים במודיעין במחיר משתלם במיוחד.

השכרת סוכת אבלים במודיעין

מעגל חברתי מנחם

סוכת אבלים משמשת כמקום תפילה, חיבור בין אנשים ותמיכה רוחנית. לפיכך, ניתן לכנותה כמקום המייצר מעגל חברתי מנחם, מחזק ומעודד. ניחום אבלים, על פי הדת היהודית, הנה מצווה המחייבת אדם לבוא ולנחם אדם אחר שאיבד את מי מבני משפחתו. הדבר נחשב ללא פחות מעשיית חסד של ממש. מטרתו של מנהג ניחום האבלים הנה להקל על כאבם של בני המשפחה שחוו אבדן, להזדהות ולבטא אבל וצער. סוכת האבלים היא מרחב המאפשר לבצע את פעולת הניחום, ליהנות מקיום החסד עבור אדם אחר, לעודד ולהיות חלק ממעגל חברתי, שכל מטרתו היא עזרה הדדית וחיבור אנושי.

השכרת סוכת אבלים במודיעין - כולל ציוד נלווה

החברות השונות המציעות השכרה של סוכת אבלים, מציעות מגוון מוצרים נלווים, העשויים להיות רלוונטיים מאוד למשפחה האבלה, המבקשת לקיים את מצוות האבל והשבעה. כל החבילות המוצעות כוללות סוכת אבלים בגודל זה או אחר, התקנה ופירוק. משם, מתחילות החבילות להתרחב והחברות מציעות מוצרים נלווים נוספים כגון: שולחנות עץ, כסאות כתר פלסטיק, תאורה המאירה את החלל הפנימי של הסוכה, תאורה המאירה את אזור הכניסה לסוכת האבלים, מיחמים לשתייה חמה, פלטות לחימום אוכל, מאווררים, מצננים, מזגנים ניידים, תנורי חימום, פטריות חימום, מחצלות, מזרנים, דשא סינטטי, כריות ועוד.

סוכת אבלים – מפרט טכני וחומרים

אוהלים המשמשים כסוכות אבלים מותאמים לקבל מבקרים הבאים לנחם בימי השבעה. אוהלים אלה מאפשרים לצנן ולקרר את הסוכה בימי הקיץ החמים, לחמם ולהנעים בימי החורף הקרים לרבות, מניעה של חדירת מי גשם ורוחות עזות. מרבית סוכות האבלים מגיעות עם חלונות שקופים מפלסטיק, המאפשרים כניסה של אור בשעות היום. כמו כן, חלק מהסוכות מגיעות עם פתחי אוורור להתקנת מזגנים ניידים ולמעשה, סוכות האבלים, מאפשרות לקיים כמעט כל דבר בצורה נוחה ונעימה. אוהלים המשמשים כסוכת אבלים, על פי רוב, הנם רחבים ומאפשרים מרחב נאה לאירוח, בתנאים טובים, כך שניתן לנוע בתוך המרחב, לפרוס כסאות ושולחנות לנוחיות המשפחה והמבקרים, למקם שתיים או שלוש ספות נוחות במיוחד ולאפשר לכל אדם לשבת בצורה הנוחה לו ביותר. ניתן לסעוד בנוחות בתוך סוכת האבלים, להגיש אוכל ושתייה מבלי לחוש צפיפות. חשוב למקם את סוכת האבלים במקום הקרוב ביותר לבית המשפחה ואחת האופציות היא למקם את הסוכה על גג הבית או הבניין.

אוהלים המיוצרים לטובת סוכת אבלים מיוצרים מחומרים איכותיים במיוחד, הם עומדים בכל התקנים ומתאימים לכל עונות השנה, לכל מזג אוויר. שחר אוהלים יספקו לכם סוכה וכל פריט נלווה אותו תבקשו כגון: כסאות, שולחנות, חימום, קירור, מחצלות ועוד. השירות יכלול הובלה עד בית הלקוח, הרכבת האוהל, הכנסת הציוד הנלווה למרחב הפנימי, פירוק ושינוע בסיום השבעה וכל זאת, תוך מתן שירות אדיב ומקצועי בכל שלב.

מגיעים לכל מקום

חברת שחר אוהלים מספקת שירות השכרת סוכת אבלים בכל הארץ. סוכת אבלים במודיעין יכולה לקבל מענה באמצעות החברה, תוך מתן שירות מהיר, אמין ויעיל. השכרת סוכת אבלים במודיעין איננה מורכבת וכל שעליכם לעשות הוא, ליצור קשר עם שחר אוהלים, לפרט את הצרכים שלכם ולקבל שירות.

עלות

עלות השכרתה של סוכת אבלים לשבוע מתחילה בסכום של 650 שקלים ומגיעה למחיר של 850 שקלים, תלוי גודל הסוכה והיכן אתם גרים. חברת שחר אוהלים מספקת חבילת השכרה של סוכת אבלים החל מסכום של 700 שקלים לשבוע. מדובר במחיר השווה לכל נפש והוא כולל שירות אדיב ומקצועי.

השכרת סוכת אבלים במודיעין - שחר אוהלים

האלמנט החמישי, מדובר בטיפ זהב חשוב ביותר – סוכות אבלים מגיעות ללא ריצוף מכל סוג שהוא. כלומר, הקרקע עליה תקימו את הסוכה, תהיה המשטח עליו ידרכו המנחמים שלכם ואתם. על מנת שהתחושה בתוך הסוכה תהיה הטובה ביותר שאפשר, מומלץ להזמין מחצלות, או לחלופין, דשא סינטטי, המייצרים תחושה נעימה יותר בחלל הפנימי של הסוכה. במידה והשבעה מתקיימת בימים של חורף וגשמים, אתם ממש חייבים להזמין משטח דריכה שיספוג את המים וימנע בוץ ורטיבות בתוך הסוכה. בוץ הוא דבר מאוד לא נעים לדריכה ולא הייתם רוצים שאנשים יחזרו מהשבעה כשנעליהם מלאות בו. אי לכך, חשוב שתזכרו ליידע את חברת ההשכרה בטיבה של הקרקע עליה תוקם סוכת האבלים. שחר אוהלים יספקו לכם מגוון פתרונות גם לעניין זה. תוספת התשלום שתידרשו לשלם, בטלה בשישים לעומת חשיבות הדבר.

אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית!

Call Now Button