אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית !

השכרת סוכת אבלים ביהוד

השכרת אוהל אבלים ביהוד בשירות מיידי, מהיר ומקצועי.

אם קרוב משפחה שלכם נפטר ואתם לא ממש יודעים איך תארגנו את השבעה, ואיך תצליחו להסתדר עם כל הדברים שחייבים לסגור במהירות, יש לנו דרך להוריד לכם חלק ניכר מהדאגות. כאן נספר לכם על האפשרות להקים סוכת אבלים, ומהן בדיוק המשמעויות והיתרונות של הדבר הזה. למרות שבטח יש לכם עכשיו המון דברים על הראש, כדאי מאוד להקדיש כמה דקות ולקרוא את המאמר הזה עד הסוף, תאמינו לנו שזה ישתלם לכם, כי תחסכו לא מעט זמן, עצבים, וכאבי ראש. השכרת סוכת אבלים ביהוד במחיר משתלם במיוחד.

השכרת סוכת אבלים ביהוד

מהי סוכת אבלים?

סוכת אבלים היא אוהל שאותו מקימים בסמוך לבית האבלים, על מנת לספק להם מקום מרווח ונוח יותר לקבל בו את כל המנחמים והמבקרים שמגיעים במהלך השבעה. כיום ישנם אוהלים חדישים ונעימים, כמובן שלא מדובר על האוהלים הישנים והצבאיים שאולי יצא לכם לישון בהם בתור חיילים. האוהלים מגיעים במגוון גדלים, לפי הצורך והרצון, וכך אפשר לייצר מרחב מוצל ומוגן מפני גשם שבו אפשר לקיים את ניחום האבלים בצורה נוחה יותר.

השכרת סוכת אבלים ביהוד - כולל ציוד נלווה

אז כמו שאמרנו, באופן בסיסי סוכת אבלים היא אוהל, כאשר ניתן להזמין שלל גדלים, על פי הצפי שלכם לכמות האנשים שתגיע לנחם את האבלים. בנושא הזה ניתן לכם טיפ קטן: ברוב המוחלט של המקרים מגיעים לשבעה הרבה יותר מנחמים ממה שהאבלים חשבו, ולכן שווה לזכור את זה כאשר בוחרים גודל לאוהל. בחלק מן החברות, ניתן להזמין עם האוהל גם ציוד נלווה כמו כיסאות, שולחנות, פלטות לחימום אוכל, ועוד. בדרך כלל גם החברה שמולה עובדים שולחת צוות של עובדים מיומנים שמרכיבים את האוהל במקום המבוקש, ובאים לפרק אותו לאחר תום השבעה. אז אם חלילה אחד מקרובי המשפחה שלכם נפטר, ואתם צריכים לשבת שבעה באזור של יהוד, פשוט חפשו בגוגל את המילים השכרת סוכת אבלים ביהוד ותדעו שדבר אחד כבר מסודר ואתם לא צריכים להיות מודאגים לגביו.

מתי מומלץ להקים סוכת אבלים?

לרוב אנו ממליצים על הקמת סוכת אבלים, כמובן כל עוד שיש ליד בית האבלים מרחב מספיק גדול ופנוי שניתן להקים בו את האוהל. הסיבה לכך די פשוטה: כמעט תמיד בית האבלים קטן יחסית לכמות האנשים שאמורה להיכנס אליו. קודם כל, עצם ההתקבצות של כל בני המשפחה של הנפטר כבר ממלאת את הבית. עכשיו, תוסיפו לזה עוד בני משפחה רחוקים יותר, ואת כל המנחמים שמגיעים לבקר את כל בני המשפחה. בקיצור, הבית הופך לתחנת רכבת סואנת, והרבה מאוד פעמים אין מספיק מקום והאבלים והמנחמים סובלים מצפיפות ומדוחק. כמובן שבמצבים כאלה גם יש עומס על התשתיות של הבית, ומישהו צריך כל הזמן לדאוג לסדר ולניקיון, לפנות את האשפה, ועוד. לכן אוהל אבלים שמספק עוד חלל מרווח שניתן לקבל בו מנחמים ומבקרים הוא יופי של פתרון לסיפור הזה, והופך את כל העסק לפחות מתיש וקשוח.

מה היתרון הרגשי של סוכת אבלים?

מעבר לפן הפיזי, הקמה של סוכת אבלים חשובה מאוד ויכולה לעזור לאבלים גם בפן הרגשי. אנשים שרק עכשיו איבדו בן משפחה צריכים את הזמן והשקט שלהם כדי להתמודד עם האובדן, לעבד אותו, ולעכל את מה שקרה עד כמה שאפשר. במצב שבו הבית כולו מלא במבקרים ובמנחמים משעות הבוקר ועד שעות הערב המאוחרות, קשה מאוד לאבלים למצוא איזה רגע פנוי ופינה פרטית כדי לשבת עם עצמם ולחשוב על מה שקרה. סוכת אבלים מפנה להם מרחב ומעניקה להם את הפרטיות הכול כך חשובה הזו. חוץ מזה, מכיוון שלשבעה מגיעים חברים של כל בני המשפחה, יש מצבים שבהם אחד מן האבלים רוצה לשבת לבד עם החברים שלו ופחות מתאים להם לשבת יחד עם אנשים אחרים שלא קשורים אליהם. גם את הבעיה הזו סוכת האבלים פותרת. היא מאפשרת לחלק מן האבלים לקבל את המנחמים שלהם בבית, ולחלק לקבל את המנחמים שלהם בסוכת האבלים.

סיכום

אין ספק שלשבת שבעה זו חוויה מורכבת מאוד ולא פשוטה בכלל. בדיוק בגלל זה, חשוב שהאבלים יתמקדו במה שחשוב, ולא יצטרכו לדאוג לפרטים טכניים. סוכת אבלים היא  אחת הדרכים הכי טובות לדאוג שזה יקרה.

השכרת סוכת אבלים ביהוד - שחר אוהלים

אם אתם צריכים להקים סוכת אבלים, או שאתם רוצים להרים אוהל מסיבות משמחות יותר כמו אירוע חגיגי או סתם מפגש של כל החבר'ה, הכתובת שלכם היא שחר אוהלים בלי שום ספק. מדובר על חברה ותיקה ביותר בתחום הזה, שמחזיקה בצוות עובדים עם המון ניסיון ומיומנות. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור קשר עם חברת שחר אוהלים, ולהגיד מה בדיוק אתם צריכים ואיפה. הם כבר ישלחו אליכם במהירות צוות עובדים שיקים את האוהל תוך זמן קצר, וכמובן יבוא לפרק אותו לאחר סוף האירוע. כל זה במחירים משתלמים ונוחים מאוד לכל כיס, וכמובן שבאדיבות ובהתחשבות תוך גמישות מרבית לטובת הצרכים שלכם. בקיצור, אירוע מוצלח בחוץ מתחיל ומסתיים עם שחר אוהלים.

אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית!

Call Now Button