אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית !

השכרת סוכת אבלים ביבנה

השכרת אוהל אבלים ביבנה בשירות מיידי, מהיר ומקצועי.

כשבן משפחה נפטר זו לחלוטין טרגדיה לא קלה עבור כלל בני המשפחה. פרט לאבדן הקשה, על המשפחה להתארגן ולדאוג לסידורי ההלוויה ולתפעול ימי השבעה. שבוע שלם בו יגיעו אנשים לנחם ולכן, צריך לדאוג לשתייה, מזון, כסאות לשבת וכו'. ישנן משפחות שאינן יכולות להכיל את המנחמים בביתן בשל גודלו הצנוע או עקב רצונן בפרטיות ולכן, במקרים מסוג זה, מומלץ מאוד להשתמש בשירותיה של חברה העוסקת בהשכרת סוכות אבלים. השכרת סוכת אבלים ביבנה מחברה מקצועית ואמינה, תוריד לכם מהראש את הדאגה הגדולה הקשורה בקיום ימי השבעה ותפעולם. 

השכרת סוכת אבלים ביבנה

מדוע מומלץ לשכור סוכת אבלים לימי השבעה?

סוכת אבלים משמשת את המשפחה האבלה בכל ימי השבעה והיא מספקת קורת גג נעימה, הן בימי הקיץ החמים והן, בימי החורף הגשומים והקרים, למנחמים ולמנוחמים. במידה ובחרתם להשכיר סוכת אבלים, חשוב שתוודאו שהיא תתאים לכמות האנשים שאתם צופים שיגיעו לנחם אתכם ולמקום בו היא אמורה להתמקם בשטח הפרטי של ביתכם או, בשטח הציבורי של בניין המגורים בו אתם גרים. סוכת אבלים יכולה להכיל בין 30 ל- 100 אנשים ולפיכך, תוכלו לחוות את ימי השבעה בנוחות ולא בצפיפות. בסוכת האבלים ניתן למקם שולחנות וכסאות (אותם ניתן לשכור גם כן מספק סוכת האבלים), כדי שניתן יהיה לקיים מצוות סעודה. במידה ובכל ערב מגיע רב לשאת דרשה, תידרשו להגברה קטנה על מנת שכל הנוכחים יוכלו לשמוע את דבריו. חברת שחר אוהלים תדאג לספק לכם גם מיחמים למים חמים, בכדי ששתייה חמה תהיה לרווחת המנחמים כל העת.

השכרת סוכת אבלים ביבנה - כולל ציוד נלווה

חברת שחר אוהלים מספקת שירות השכרת סוכת אבלים בכל הארץ. סוכת אבלים ביבנה יכולה לקבל מענה באמצעות החברה, תוך מתן שירות מהיר, אמין ויעיל. השכרת סוכת אבלים ביבנה איננה מורכבת וכל שעליכם לעשות הוא, ליצור קשר עם שחר אוהלים, לפרט את הצרכים שלכם ולקבל שירות.

ההוצאה שמחכה לכם

עלויות של השכרת סוכת אבלים לשבוע מתחילות בסכום של 650 שקלים ומגיעות למחיר של 850 שקלים, תלוי בגודל סוכת האבלים והיכן אתם גרים. חברת שחר אוהלים מספקת חבילת השכרה של סוכת אבלים החל מסכום של 700 שקלים לשבוע. מדובר במחיר השווה לכל נפש והוא כולל שירות אדיב, אמין ומקצועי.

ממה מורכבת סוכת אבלים

סוכת אבלים מורכבת ממוטות ברזל חזקים מאוד ויציבים, מסביבם מותחים יריעות של בד, על פי רוב, בצבע לבן. בדגמים מסוימים ישנם חלונות שקופים בצדדים, העשויים מחומר פלסטי. יריעות הבד (פי וי סי, בדרך כלל), מספקות הצללה איכותית ומניעת חדירה של קרני שמש לתוך הסוכה ובנוסף, הן מונעות בחורף כניסה של מי גשם ורוחות עזות. סוכת אבלים מגיעה בגדלים שונים וחשוב מאוד להתאים את גודל השטח שעומד לרשותכם לגודל הסוכה אותה תזמינו. כמו כן, קחו בחשבון את כמות המנחמים הצפויה להגיע. מומלץ להקים את סוכת האבלים בסמוך, ככל הניתן, לביתו של הנפטר, במידה וזה אפשרי. בצורה זו, המנחמים לא יידרשו לחפש את המקום בו אתם יושבים שבעה.

חבילת הבסיס

אין מדובר בשירותי תוכן לטלוויזיה, גם חברות המשכירות סוכת אבלים כדוגמת שחר אוהלים, מציעות חבילות השכרה, בהתאם לצרכים של הלקוח. חבילת הבסיס אותה מציעה חברת שחר אוהלים כוללת: הובלה של סוכת האבלים למקום בו תשבו שבעה, התקנה מיטיבה של הסוכה במקום המתאים ביותר במתחם ולאחר שבעה ימים, הגעה לפירוק של הסוכה והחזרת הציוד למחסני החברה. עלות חבילת הבסיס אצל שחר אוהלים הנה 700 שקלים בלבד. מדובר במחיר הוגן ולא מעיק על הכיס. שחר אוהלים מגיעים לכל עיר בארץ, תוך זמן קצר ומבצעים התקנה בטיחותית ואיכותית של סוכת האבלים. בשחר אוהלים תוכלו למצא גם ציוד חיוני נלווה שכנראה תידרשו לו במהלכם של ימי השבעה: תאורה למתחם, שולחנות עץ וכסאות, מיחמים להכנת שתיה חמה, סידורי תפילה, פלטות לחימום מזון, תנורי אפיה, מקררים, מקפיאים, מאווררים גדולים, מצננים, מזגנים ניידים, תנורי חימום לחורף, פטריות גז לחימום בחורף ועוד. בנוסף, ניתן לקבל מחצלות, ספות, מזרנים, כריות ועוד.

השכרת סוכת אבלים ביבנה - שחר אוהלים

אנשים רבים מתקשים בתקופה זו לגמור את החודש ולו בשל כך, גם במצב קשוח כמו פטירתו של אדם קרוב, הם ינסו, ככל שניתן, להוזיל עלויות. אי לכך, ישנם אנשים, על פי רוב, בעלי ידע טכני כלשהו, שיבקשו מהספק לשנע אליהם את סוכת האבלים והם ידאגו להקימה במו ידיהם וכך, לחסוך את עלות ההקמה והפירוק. חשוב לומר, תהליך ההקמה של סוכת האבלים אינו מורכב אולם, מומלץ מאוד להתייעץ, טרם ההתקנה, עם המתקין המקצועי של הספק כדי לקבל עזרה בקבלת מספר החלטות חשובות כגון: היכן כדאי, בהתאם לתוואי השטח של החצר, למקם את סוכת האבלים, בצורה כזאת שתכיל את כל המנחמים בבטחה ובנוחות. לאחר הייעוץ ושלב התכנון, תוקם הקונסטרוקציה ולאחר מכן, תעטפו אותה עם בד הפי וי סי האיכותי, בהתאם להוראות היצרן, או ההוראות שקיבלתם ממתקין הספק. סוכת אבלים מקנה ליושבים בה תחושה של חדר ואינטימיות.

אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית!

Call Now Button