אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית !

השכרת סוכת אבלים בחיפה

השכרת אוהל אבלים בחיפה בשירות מיידי, מהיר ומקצועי.

כשאדם קרוב נפטר הדבר גורם לתחושות קשות של עצב, כאב ואבדן. על פי רוב, בני המשפחה הקרובים מתקשים לתפקד ורמת הריכוז במקרים כאלה נמוכה למדי. אולם, מצב זה מחייב אתכם להישאר פרגמטיים ולבצע מגוון פעולות חשובות, על מנת להעניק כבוד אחרון לבן המשפחה שהלך לבית עולמו. עליכם לתאם זמני הלוויה, להזמין רב שיערוך את טקס הלוויה, לתלות מודעות אבל ולהכין את התשתית הנדרשת לימי השבעה, שיחלו מיד בתום ההלוויה. אי לכך, משפחות רבות בוחרות לבצע השכרה סוכת אבלים בחיפה, המקנה להם את האפשרות לערוך שבעה מכובדת, מבלי לאבד את הפרטיות בבית. בישראל של היום, ישנן הרבה חברות העוסקות בצורה מקצועית, בהשכרה, התקנה, פירוק ואספקת ציוד נלווה של סוכות אבלים.

השכרת סוכת אבלים בחיפה

לא משנה היכן אתם גרים

חברת שחר אוהלים מספקת שירות השכרת סוכת אבלים בכל הארץ. סוכת אבלים בחיפה יכולה לקבל מענה באמצעות החברה, תוך מתן שירות מהיר, אמין ויעיל. השכרת סוכת אבלים בחיפה איננה מורכבת וכל שעליכם לעשות הוא, ליצור קשר עם שחר אוהלים, לפרט את הצרכים שלכם ולקבל שירות.

מנעד המחירים

עלות השכרתה של סוכת אבלים לשבוע מתחילה בסכום של 650 שקלים ומגיעה למחיר של 850 שקלים, תלוי גודל הסוכה והיכן אתם גרים. חברת שחר אוהלים מספקת חבילת השכרה של סוכת אבלים החל מסכום של 700 שקלים לשבוע. מדובר במחיר השווה לכל נפש והוא כולל שירות אדיב ומקצועי.

העצה הטובה ביותר שתוכלו לקבל

סוכת אבלים מגיעה ללא מרצפות או משטח דריכה כלשהו ולכן, הקרקע עליה תוקם הסוכה, יהיה המשטח עליו ידרכו המנחמים שלכם וזה לא ממש מומלץ. העצה הטובה ביותר שתוכלו לקבל היא, בצעו הזמנה, מחברת ההשכרה, של מחצלות, דשא סינטטי, או כל משטח דקורטיבי ונוח אחר, היכול לספק מענה איכותי למשטח עליו ניתן לדרוך. מדובר בדבר חשוב במיוחד בימי החורף, בהם יורד גשם ומרטיב את האדמה. בוץ הוא דבר מאוד לא נעים להליכה ולא הייתם רוצים שהמנחמים שהגיעו אליכם, יחזרו מהשבעה כשנעליהם מלאות בבוץ. חשוב מאוד, אם כך, לידע את חברת ההשכרה, אודות טיב המשטח עליו תוקם סוכת האבלים. בימי גשם, עדיף שייפרס משטח המסוגל לספוג את מי הגשם, לשמור על משטח יבש ולמנוע בוץ מיותר ולא נעים.

מתי מומלץ לשכור סוכת אבלים בחיפה?

סוכת אבלים מהווה פתרון מצוין לאלו מכם המתכוונים לארח כמות גדולה של אנשים במשך ימי השבעה. אנשים שלא מצפים לאנשים רבים, יכולים לארח בביתם אולם, הדבר פוגע מעט בתחושת הפרטיות הכל כך חשובה בימים כאלה, אבל, כל אחד והעדפותיו. ישנם אנשים שלמרות שאינם מצפים לאורחים רבים, בוחרים לשכור סוכת אבלים, התואמת את הלכי הדת היהודית ושומרת על רמת הפרטיות בה הם מעוניינים גם במהלך ימי השבעה. במידה ובחרתם לשכור סוכת אבלים, חשוב שתדעו שישנן חברות כדוגמת שחר אוהלים, המשכירות ציוד נלווה חשוב מאוד, בנוסף לסוכת האבלים.

השכרת סוכת אבלים בחיפה - כולל ציוד נלווה

בדת היהודית מקובל שאנשים המגיעים לניחום אבלים, מביאים עמם מטעמים שונים בכדי לסייע לבני המשפחה בשעתם הקשה. אי לכך, חשוב שבסוכת האבלים יהיה מקרר ואולי אף מקפיא, שישמרו על טריות המזון. מקרר, חשוב גם כדי שלאורך כל ימי השבעה תהיה שתייה קרה. בנוגע לשתייה חמה, ניתן לשכור, משחר אוהלים, מיחמים איכותיים שיעמידו לרשותכם מים לשתייה חמה כל העת. ציוד נלווה נוסף שניתן להזמין משחר אוהלים הנו: שולחנות, כסאות, פטריות חימום ותנורי חימום לחורף, מאווררים גדולים, מצננים ומזגנים ניידים לימי הקיץ, מחצלות, ספות, כריות, דשא סינטטי, תאורת פנים, תאורת שטח ועוד.

התקנה חסכונית

במידה ואתם אנשים בעלי מעט ידע טכני ומעוניינים לחסוך בהוצאות ההתקנה, תוכלו להתקין את סוכת האבלים בכוחות עצמכם. בבואכם לעשות זאת, חשוב לדעת מספר דברים. ישנם אי אלו גורמים שיש להתחשב בהם בזמן שמקימים סוכת אבלים. הדבר המרכזי הוא, מיקום ההתקנה, חשוב מאוד לבחור מיקום נגיש, המאפשר הקמת סוכה בה יוכלו להיכנס כל האנשים שאמורים להגיע מדי יום. בנוסף, כדאי למקם את סוכת האבלים במקום קרוב מספיק לביתכם, על מנת לאפשר מציאה מהירה של המקום. גורם חשוב נוסף הוא כמובן גודל הסוכה. קחו בחשבון שעליכם לדעת, פחות או יותר, כמה אנשים יגיעו בכל יום מימי השבעה, הדבר ישפיע על בחירת גודל הסוכה הרצוי לכם. אם אינכם בטוחים לגבי המספרים, ההמלצה היא לבחור סוכה מעט יותר גדולה ממה שאתם מעריכים שצריך.

השכרת סוכת אבלים בחיפה - שחר אוהלים

לאחר שנסגרתם על מיקום סוכת האבלים וגודל הסוכה, עליכם לבצע את התקנת הסוכה בפועל. פעולה זו כוללת את פריקת הסוכה מהרכב שיביא אותה עד אליכם מהספק ותחילת הרכבה בהתאם להוראות שקיבלתם מנציג החברה. אל תאיצו את ההרכבה, קחו את הזמן, שימו לב לכל פרט, וודאו שאתם מבצעים כל פעולה בצורה מושלמת. הדבר חשוב כדי להבטיח את בטיחותם של היושבים בתוך סוכת האבלים. הדבר האחרון שאתם רוצים שיקרה במהלך השבעה זה שהסוכה תתפרק פתאום ולא משנה כתוצאה ממה.

אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית!

Call Now Button