אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית !

השכרת סוכת אבלים בחדרה

השכרת אוהל אבלים בחדרה בשירות מיידי, מהיר ומקצועי.

השכרת סוכת אבלים בחדרה, בדיוק כפי שהיא בכל עיר אחרת בארץ ובעולם, לוקחת חלק בתהליך האבלות שהוא אחד התהליכים הרגשיים הקשים והסבוכים ביותר. למרות שללב ולרגש אין חוקים וכללים, לאבלות ביהדות יש חוקים ונהוג להתאבל באופן מסוים על מותם של הקרובים ביותר – אב, אם, בן או בת זוג, אח, אחות, בן או בת. לאבלות ביהדות יש הנחיות לגבי תקופות אבל שונות, שהמרכזית והמשמעותית בהן היא תקופת השבעה, שמתחילה מיד לאחר טקס ההלוויה והקבורה. אחת הדרכים להקל מאוד על מתאבלים המתגוררים בעיר חדרה היא השכרת סוכת אבלים בחדרה, שתשמש אותם לקבלת המנחמים, לאורך ימי השבעה.

השכרת סוכת אבלים בחדרה

מנהגי אבלות

האבלות, יד ביד עם המוות, מגיעים פעמים רבות בהפתעה גמורה. האבלים שזה עתה קיבלו ידיעה שוברת לב וקברו אדם קרוב ואהוב, מוצאים את עצמם במציאות חדשה וכמעט בלתי נסבלת, מציאות שבה החיים ממשיכים ללא הנפטר. כדי להתמודד עם הזעזוע הקשה של חזרה אל שגרת החיים לאחר אירוע טרגי כל כך, כוללים מנהגי האבלות את תקופת השבעה. הדינים והכללים של האבלים נועדו כולם כדי להעמיק את ההזדהות והצער על המת. האבלים מוותרים על הרגלים פשוטים של השגרה, כמו רחצה, החלפת בגדים, ישיבה על כיסא גבוה או בישול ועסוקים רב באבלם. מנהג אבלות נוסף הוא ניחום אבלים, מצווה בעלת חשיבות רגשית רבה, שנותרה בעינה לאורך ההיסטוריה ומהווה היום את חלק הארי של השבעה, גם עבור אבלים חילוניים, שאינם מקפידים במצוות.

ניחום אבלים

ניחום אבלים הוא מצווה שיש לה גם מקור פרקטי וגם מקור מהותי  – מבחינת פרקטיקה, תקופת השבעה היא תקופה בה מחויבים האבלים במנהגי אבלות רבים ויש עליהם איסורים רבים. כדי שיוכלו האבלים לעמוד בדיני השבעה, הם זקוקים לעזרה של סביבתם, למשל בבישול מזון ובהגשתו, פעולה שאסורה על אבלים. בנוסף, ניחום אבלים הוא מנהג שמתייחס אל התקופה הקשה, המבלבלת והמייסרת של האבלים, בסמוך מאוד לקבורתו של אדם קרוב, וקובע כי זו תקופה בה יכולים חברים, בני משפחה, שכנים ומכרים, להגיע לבקרו, לשוחח עמו על הנפטר או על כל נושא אחר ולהיות שם עבורו, כדי שיידע וירגיש שגם בהתמודדות הזו, הוא אינו לבדו, הוא חלק ממשפחה, חלק מקהילה וחלק מדת. השכרת סוכת אבלים בחדרה יכולה להיות פתרון עבור מי שזקוק לנחמה אבל ביתו אינו מתאים לקבלת מנחמים.

חיבוק מהקהילה

עבור אבלים, בעת השבעה, ביקור של מנחמים הוא חלק חשוב ומהותי מהשבעה וזאת ממספר סיבות: ראשית, המנחמים מבהירים לאבלים שהם אינם לבד בעצב ובצער העמוק על האובדן וגם אנשים אחרים כואבים את לכתו. בנוסף, קבלת מנחמים היא סוג של הסחת דעת מהצער העמוק ולפעמים שיחה קלה על מזג האוויר יכולה להיות הקלה נעימה, כמו שאיפת אוויר נקי. כמו כן, המנחמים מהווים מערכת של עזרה וסיוע לאבלים – גם מבחינה פרקטית וגם מבחינת הקשבה ותמיכה על ידי שיחה, חיבוק ולפעמים פשוט על ידי נוכחותכם הקרובה של המנחמים. עבור מי שזקוק מאוד לחיבוק הזה מהקהילה אבל אינו מסוגל להזמין מנחמים אל ביתו, מכל סיבה שהיא, מומלצת השכרת סוכת אבלים בחדרה, סוכת אבלים יכולה להפוך את קבלת המנחמים לחלק בשבעה שמהווה רק תמיכה עבור האבלים. כדי להשלים את ההקלה על האבלים, אפשר בשחר אוהלים למשל לשכור בנוסף לאוהל מתאים גם חבילות מובנות של ציוד נלווה, כמעט כל הדרוש לסוכת אבלים.

סוכת אבלים

השכרת סוכת אבלים בחדרה יכולה להיות פתרון לכל מיני סוגים של מקרים. לעתים סוכת אבלים היא הדרך היחידה בה יכולה משפחה לארח מאות ואלפים של מנחמים, במקרה של נפטר בעל שם, מבלי לייצר אי סדר בבית עצמו ולעתי אף להפריע לשכנים. סוכת אבלים יכולה להתאים גם למי שאין לו מקום מתאים מבחינת גודל או מכל בחינה אחרת, לקבל בו את המנחמים. גם אם מספר האבלים גדול במיוחד, כמו במקרה של אב משפחה גדולה, יכולה השכרת סוכת אבלים בחדרה להוות פתרון מצוין כדי שכל האבלים יוכלו לשבת שבעה ביחד ולא יאלצו לפצל את השבעות, בלית ברירה. סוכת אבלים יכולה להוות גם שטח נוסף לבית לקבלת מנחמים. על פי המנהג, במקום בו יושבים שבעה, אין סוגרים את הדלת, כאשר בוחרים בסוכת אבלים, יכול הפתח לאוהל להישאר פתוח מבלי לפגוע בשכנים ומבלי להוות הפרעה לאבלים ולמנחמים, דבר שעלול לקרות במקרה של דלת דירה פתוחה בבניין משותף.

השכרת סוכת אבלים בחדרה - שחר אוהלים

בשחר אוהלים שמחים כאשר מתאפשר לסייע לאנשים בעת הצורך ואנשים שזה עתה איבדו אדם יקר זקוקים לסיוע בדיוק בתחום ההתמחות של אנשי שחר אוהלים, התאמה, שינוע והקמה של סוכת אבלים, בכל גודל ובכל מקום ברחבי הארץ. אנשי השירות ואנשי השטח של שחר אוהלים יעבדו יחד כדי לתת לאבלים את השירות הטוב והמקצועי ביותר, על ידי תקשורת אדיבה ומתחשבת. גם המקצועיות הבלתי מתפשרת של אנשי ההקמה והפירוק, תוכננה כדי לדרוש כמה שפחות מהאבלים, כדי להקל עליהם ככל האפשר בתקופה הקשה שלהם.

אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית!

Call Now Button