אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית !

השכרת סוכת אבלים בהוד השרון

השכרת אוהל אבלים בהוד השרון בשירות מיידי, מהיר ומקצועי.

ימי "השבעה" הבאים בעקבות פטירת אדם קרוב ויקר לנו, הם ממילא ימים עמוסים מבחינה רגשית, כך שלא צריך להוסיף לרשימה הדאגות שלנו גם את הדאגות הלוגיסטיות בכל הקשור לנושא השכרת סוכת אבלים בהוד השרון, לרבות הציוד הנלווה. אז אם אתם מחפשים השכרת סוכת אבלים בהוד השרון, הגעתם למקום הנכון

השכרת סוכת אבלים בהוד השרון

מתי נצטרך שירותי השכרת סוכת אבלים?

אוהלים להשכרה נחשבים כבר שנים רבות למצרך מבוקש ופופולארי, המתאים לצרכים ומטרות שונות, כאשר אחת הנפוצות מביניהן היא, השכרת סוכת אבלים. סוכת האבלים נועדה לאפשר לנו לקיים את מצוות השבעה, אותה נהוג לקיים לאחר פטירת אדם קרוב, בצורה נוחה ונעימה, שכן לא תמיד ביתו של הנפטר / האבלים מתאים לאירוח כמות האנשים שבאים לנחם ולהשתתף בצערה של המשפחה.
שירותי השכרת אבלים בהוד השרון יש להזמין בהקדם האפשרי לאחר הפטירה ובסמוך למועד הלוויה, שכן מיד עם סיום הלוויה, על האבלים והמנחמים לקיים את מצוות השבעה וניחום האבלים. פנייה מוקדמת אל חברה המספקת שירותי השכרת סוכת אבלים בהוד השרון תאפשר לכם להיערך כראוי ולבחור את סוכת האבלים המתאימה ביותר עבורכם.

השכרת סוכת אבלים בהוד השרון - כולל ציוד נלווה

כיצד בוחרים סוכת אבלים מתאימה כאשר בוחרים שירותי השכרת סוכת אבלים בהוד השרון, יש לבחון היטב את הפרמטרים הבאים, שיעזרו לנו להבטיח שאכן מדובר בסוכת האבלים המתאימה ביותר עבורנו
כמות האנשים כמות אנשים משוערת מהווה את אחד הפרמטרים הבסיסיים בהם עלינו להתחשב כאשר אנחנו באים להזמין שירותי השכרת סוכת אבלים בהוד השרון. כך לדוגמה, השכרת סוכת אבלים קטנה בהוד השרון מיועדת לכמות של עד 40 אנשים ועבור כמות של 100 אנשים ומעלה, נצטרך השכרת סוכת אבלים גדולה.
מיקום סוכת האבלים על מנת לוודא כי סוכת האבלים אכן תתאים לצרכים והמטרות שלכם, חשוב להסביר לחברת שירותי השכרת סוכת אבלים בהוד השרון את המיקום המתוכנן להצבת סוכת האבלים. בין אם זה בחניה, בשטח פתוח או במיקום אחר, הצוות המקצועי של שחר אוהלים יתקין לכם את סוכת האבלים תוך שעות בודדות.
מזג האוויר כאשר בוחרים שירותי השכרת סוכת אבלים בהוד השרון, יש להתחשב גם במזג האוויר, שכן במזג אוויר גשום וחורפי נרצה להזמין סוכת אבלים המסוגלת לשמור על טמפרטורה נעימה בפנים, בעוד שבמזג אוויר חמים וקיצי, נרצה סוכת אבלים פתוחה ומאווררת.
מה זה כולל שירותי השכרת סוכת אבלים בהוד השרון כוללים כמובן שירותי התקנה / פירוק של סוכת האבלים עצמה, אך מלבד זאת, ניתן למצוא מגוון חבילות השכרת סוכת אבלים בהוד השרון, שיסגרו לכם את כל הפינות הלוגיסטיות הנלוות
אמצעי מיזוג אוויר הזכרנו את מזג האוויר כפרמטר המשפיע על בחירת סכות האבלים המתאימה וכדאי לדעת כי, חברה מקצועית המספקת שירותי השכרת סוכת אבלים בהוד השרון, יכולה להציע לכם גם אמצעי מיזוג אוויר מתאימים – מאווררים / מצננים לימות הקיץ ומפזרי חום לימות החורף.
אביזרי הגשת אוכל במהלך ימי השבעה מגיעים לא מעט אנשים לנחם את האבלים, לשאת דברים ולהעלות זיכרונות, כאשר מקובל להגיש למבקרים כיבוד קל במהלך ביקורם. לשם כך, כדאי ששירותי השכרת סוכת אבלים בהוד השרון יספקו לכם גם סכו"ם, שולחנות, כיסאות ושאר אביזרים בהם ניתן להגיש כיבוד.
ציוד נלווה סידורים ואמצעי הגברה / תאורה, הם חלק נוסף מהציוד הנלווה שחברת השכרת סוכת אבלים בהוד השרון יכולה לספק לכם כחלק מחבילת השכרת סוכת אבלים.

תוך כמה זמן לוקח לפרק / להרכיב את סוכת האבלים?

ההרכבה והפירוק של סוכת האבלים תלויה כמובן בגודל סכות האבלים שנבחרה ובמספר פרמטרים נוספים, כמו שעת ההתקנה (בוקר / ערב), תוואי השטח ועוד. את ההתקנה והפירוק של סוכת האבלים ניתן לעשות גם באופן עצמאי, אך בכדי להבטיח לעצמכם ראש שקט, ההמלצה הרווחת היא להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית ומנוסה בתחום.

במסגרת הניסיון רב השנים שחברת שחר אוהלים צברה בתחום השכרת אוהלים בכלל והשכרת סוכות אבלים בפרט, הצוות המקצועי שלנו יוכל להתקין עבורכם את סוכת האבלים בזמן קצר במיוחד ולשביעות רצונכם המלאה.

כמה עולה להשכיר סוכת אבלים?

את סוכת האבלים נהוג להשכיר לשבוע ימים, כמניין ימי השבעה על פי ההלכה היהודית. מחיר השכרת סוכת האבלים תלוי במגוון פרמטרים, כמו גודל הסוכה וחבילת ההשכרה שנבחרה, כאשר המחיר ההתחלתי, עבור סוכת אבלים סטנדרטית מתחיל מ – 700 ₪ ויכול להגיע עד לסך 3,000 ₪ עבור סוכת אבלים גדולה (עד 100 איש), הכוללת חבילת שירותים וציוד מקיפים.

השכרת סוכת אבלים בהוד השרון - שחר אוהלים

תושבי הוד השרון והסביבה? מחפשים להשכיר סוכת אבלים? הגעתם למקום הנכון. שחר אוהלים מספקת כבר מזה מספר שנים אוהלים לכל צורך ולכל מטרה, לרבות שירותי השכרת סוכת אבלים בהוד השרון. מלבד מגוון סוגי סוכות האבלים וחבילות השירות שחברתנו מציעה, תוכלו ליהנות גם ממחירים נוחים ושירות אישי, שיאפשרו לכם לעבור בצורה נוחה ונעימה את ימי השבעה.

אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית!

Call Now Button