אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית !

השכרת סוכת אבלים בגן יבנה

השכרת אוהל אבלים בגן יבנה בשירות מיידי, מהיר ומקצועי.

כשאדם קרוב נפטר הדבר כרוך בתחושות קשות של עצב וכאב, קשה לבני המשפחה לתפקד ורמת הריכוז במקרים כאלה, על פי רוב, נמוכה מאוד. אולם, מצב זה מחייב אתכם לבצע מספר פעולות חשובות, על מנת לתת כבוד אחרון לבן המשפחה שהלך לבית עולמו: קביעת זמני הלוויה, הזמנת רב שיערוך את טקס הלוויה, הפצת מודעות אבל והכנת התשתית הנדרשת לימי השבעה שיתחילו מיד בתום ההלוויה. אי לכך, משפחות רבות בוחרות לבצע השכרה סוכת אבלים בגן יבנה, המאפשרת להם לערוך שבעה מכובדת, מבלי לאבד את פרטיותם בבית. בישראל של היום, ישנן לא מעט חברות, העוסקות בצורה מקצועית בהשכרה והתקנה של אוהלים המיועדים לסוכת אבלים.

השכרת סוכת אבלים בגן יבנה

השכרת סוכת אבלים בגן יבנה - כולל ציוד נלווה

החברות העוסקות בהשכרה של סוכות אבלים, מציעות ללקוחות מגוון חבילות השכרה הכוללות סוכה בגודל מסוים ומחומר מסוים, המתאים לעונה בשנה. בנוסף, חברות אלה משכירות את כל הציוד הנלווה לו אתם עשויים להזדקק במהלך ימי האבל כגון: שולחנות, כסאות, מיחמים, תאורה לתוך הסוכה ולהארת הכניסה אליה, פתרונות קירור וחימום, בהתאם לעונות השנה, מקררים, תנורי אפיה, סידורי תפילה, מקפיאים ועוד.
מרבית האנשים בוחרים בחבילה בסיסית הכוללת: שינוע והרכבה, פירוק והחזרה ובנוסף, תאורת פנים
ותאורת חוץ.

גודל הסוכה – אלמנט מרכזי

בבואכם להזמין סוכת אבלים עליכם לדעת, האלמנט המשמעותי ביותר בסוכה הוא הגודל שלה. סוכות אבלים מתאימות, על פי רוב, ל- 30 עד 100 אנשים. חשוב, לפני הזמנת הסוכה, לעצור לרגע ולחשוב, כמה אנשים אתם צופים שיגיעו לנחם אתכם מדי יום ובהתאם לכך, לקבוע את גודל הסוכה המוזמנת. חשוב שהמקום בו תותקן הסוכה יהיה מעט יותר גדול, בכל אחד מדפנותיו, מממדי הסוכה עצמה (יש להשאיר מטר אחד בכל דופן). דבר נוסף חשוב הוא, לבצע סקירה מדוקדקת של השטח, המיועד לסוכה ולוודא שלא קיימים מפגעים שונים, העלולים לסבך את ההתקנה כגון: אבנים גדולות, שיפועים חדים, בוץ, שיחים ועצים.

ניידות מלאה

חברת שחר אוהלים מספקת שירות השכרת סוכת אבלים בכל הארץ. סוכת אבלים בגן יבנה יכולה לקבל מענה באמצעות החברה, תוך מתן שירות מהיר, אמין ויעיל. השכרת סוכת אבלים בגן יבנה איננה מורכבת וכל שעליכם לעשות הוא, ליצור קשר עם שחר אוהלים, לפרט את הצרכים שלכם ולקבל שירות.

עלות

עלות השכרתה של סוכת אבלים לשבוע מתחילה בסכום של 650 שקלים ומגיעה למחיר של 850 שקלים, תלוי גודל הסוכה והיכן אתם גרים. חברת שחר אוהלים מספקת חבילת השכרה של סוכת אבלים החל מסכום של 700 שקלים לשבוע. מדובר במחיר השווה לכל נפש והוא כולל שירות אדיב ומקצועי.

עצת זהב

סוכת אבלים מגיעה בלי מרצפות או משטח דריכה כלשהו ולכן, הקרקע עליה תקימו את הסוכה, תהיה המשטח עליו ידרכו המנחמים שלכם, אלא אם, תזמינו מחברת ההשכרה מחצלות, דשא סינטטי, או כל משטח דקורטיבי ונוח אחר, היכול לשמש כרצפה עליה ניתן לדרוך. הדבר חשוב במיוחד בימי החורף בהם יורד גשם ומרטיב את האדמה. בוץ הוא דבר מאוד לא נעים לדריכה ולא הייתם רוצים שאנשים יחזרו מהשבעה כשנעליהם מלאות בבוץ. חשוב מאוד, אם כך, לידע את חברת ההשכרה, מהו טיבו של המשטח עליו תוקם סוכת האבלים. בימי גשם עדיף שייפרס משטח, המסוגל לספוג את מי הגשם, לא להירטב ולייצר בוץ בתוך סוכת האבלים.

סגרו חשבון

במהלך ימי השבעה בני המשפחה מקבלים את המנחמים מדי יום, הם שרויים באווירת האבל והעצב ואין להם שום רצון לעסוק בחישובים וכספים. לפיכך, חשוב מאוד לסכם מראש את כל העלויות הכרוכות בקיום ימי השבעה. אל תמתינו לסגור חשבון כשמתקין סוכת האבלים יגיע כבר לבצע התקנה שלה. בדקו מראש שכל פריט שהזמנתם נכלל בחשבון הכולל ואל תשאירו דבר לרגע האחרון. במידה והזמנתם פריטים נוספים במהלך אחד מימי השבעה, רצוי שתשלמו על פריטים אלה במועד ההזמנה. אל תשאירו קצוות פתוחים, אותם תדרשו לסגור במהלך ימי השבעה.

שירות – שירות – שירות

בישראל של היום ישנן חברות רבות העוסקות בהשכרת סוכות אבלים וציוד נלווה לסוכות אלה. מכיוון שמדובר בימים קשים, בהם לא תרצו להתעסק עם דבר אלא, תבקשו לשהות בתוך האבל והעצב, יחד עם משפחתכם והחברים הקרובים שלכם, חשוב מאוד שתבחרו חברת השכרה של סוכות אבלים, הנחשבת לוותיקה ואיכותית. חברה שתספק לכם שירות מהיר, יעיל, מקצועי ומסביר פנים, אין לכם מושג כמה זה חשוב בימים קשים כמו ימי השבעה. אדיבות ומקצוענות המייצרת שקט נפשי הן כל מה שתרצו לקבל בימי האבל שלכם. וודאו שהחברה בה אתם בוחרים מספקת שירות אדיב ושנציגיה יעשו הכל, כדי לתת לכם את השירות הטוב ביותר.

השכרת סוכת אבלים בגן יבנה - שחר אוהלים

שבעה – אירוע שבשמחה הייתם מוותרים עליו. מומלץ להתייחס לשבעה כאל אירוע כמו כל אירוע אחר, כשרק הנסיבות שונות לחלוטין. מכיוון שאכן מדובר באירוע, הדבר דורש תכנון מקדים, למרות לוח הזמנים הצפוף, המשאיר לכם, לא יותר ממספר שעות מצומצם ביותר לתכנון. שחר אוהלים יסייעו לכם להפיק שבעה מכובדת שתעשה הרבה כבוד לנפטר. נציג החברה יעזור בתכנון האלמנטים הנדרשים לקיום האירוע ויחשוב יחד אתכם, כיצד להיערך לכל דבר הדורש פתרון מיטיב. 

אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית!

Call Now Button