אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית !

השכרת סוכת אבלים בגדרה

השכרת אוהל אבלים בגדרה בשירות מיידי, מהיר ומקצועי.

אנשים לא חיים לנצח ואנו נדרשים, לצערנו, מעת לעת, להיפרד מאדם קרוב. על מנת להקל על עצמנו בימים הקשים של האבדן, מומלץ לשכור סוכת אבלים בגדרה מחברה מקצועית, המספקת שירות התקנה אמין ומקצועי של הסוכה ובנוסף, במידת הצורך, ציוד נלווה שימצא בתוך סוכת האבלים. גם כך עלינו לדאוג לסידורי ההלוויה ורובנו לא נמצאים בימים של ריכוז גבוה ואנרגיה של עשייה. שחר אוהלים, חברה וותיקה ואמינה בתחום השכרת סוכות האבלים, בעלת מוניטין של 15 שנים, תספק לכם סוכת אבלים איכותית וכל פריט נוסף שתידרשו לו, במסגרת ימי השבעה.

השכרת סוכת אבלים בגדרה

מענה בכל חלקי הארץ

שחר אוהלים מספקת שירותי השכרת סוכת אבלים בכל רחבי הארץ. הזמנת סוכת אבלים בגדרה תקבל מענה באמצעות החברה, תוך מתן שירות מהיר, אמין ויעיל. השכרת סוכת אבלים בגדרה איננה מורכבת וכל שעליכם לעשות הוא, ליצור קשר עם שחר אוהלים, לפרט את בקשותיכם ולהדגיש את הפרטים החשובים לכם במיוחד ונציגי החברה יספקו לכם מענה מקצועי ואיכותי.

מחירון

עלויות השכרת סוכת אבלים לשבוע מתחילות בסכום של 650 שקלים ומגיעות למחיר של 850 שקלים, תלוי מי הספק והיכן אתם גרים. חברת שחר אוהלים מספקת חבילת השכרה של סוכת אבלים החל מסכום של 700 שקלים לשבוע. מדובר במחיר השווה לכל נפש והוא כולל שירות אדיב ומקצועי.

קבלת ייעוץ מקצועי ראשוני מרבית האנשים אינם בקיאים בנושא סוכות האבלים ומה שמתאים לצרכים שלהם. לכן, קבלת ייעוץ ראשוני היא חשובה מאוד. פנו לחברה ממנה הייתם רוצים לשכור את סוכת האבלים, שאלו שאלות והתייעצו. ספרו כמה אנשים אתם צופים שיגיעו לנחם אתכם מדי יום, האם תקיימו סעודה ובקיצור, העבירו לנציג החברה כמה שיותר נתונים, על מנת שיוכל להתאים לכם את סוכת האבלים המדויקת ביותר לצרכים שלכם.
מגוון של אפשרויות מתאימות קיימים סוגים שונים של סוכות אבלים, הם נבדלים האחד מהשני בעיקר בכל הקשור לנראות, גודל והחומר מהם הן עשויות. גודל סוכת האבלים צריך להתאים לכמות המנחמים הצפויה להגיע בכל אחד מימי השבעה.
עלויות הכוללות התקנה מקצועית חשוב לוודא מול הספק שהעלויות אותן הוא מציג בפניכם, כוללות גם התקנה מקצועית של מתקין החברה. על המתקין לעמוד בסטנדרטים המקובלים של התקנה בטיחותית, המגנה על בני המשפחה והאורחים. השירות צריך לכלול גם פירוק מקצועי בתום ימי השבעה והובלה של סוכת האבלים והציוד חזרה למחסני החברה.
התקנה במהירות האור בדרך כלל, הצורך בסוכת האבלים יהיה מידי, מכיוון שהמוות אינו מודיע מראש על הגעתו. לפיכך, התקנת הסוכה תתבצע בתוך זמן קצר לאחר מועד ההזמנה. ברוב גדול של המקרים, משפחת הנפטר מעוניינת בהתקנת סוכת האבלים, מספר שעות לאחר פנייתה. שחר אוהלים יספקו לכם שירות מהיר ויעיל, בכל עיר, בכל שעה ביום.
מחיר השווה לכל כיס חברות רבות המספקות השכרת סוכת אבלים, מבקשות סכומי כסף סבירים מאוד עבור ההשכרה. שחר אוהלים תספק לכם חבילת השכרה בסיסית במחיר אטרקטיבי של 700 שקלים בלבד לשבוע. מכיוון שהמצב הרגשי בו אתם מצויים עדין ביותר, צפוי שלא תבצעו סקר שוק ולכן, חשוב לפנות לגורם מוכר, בעל מוניטין, אמין ומקצועי. על פי רוב, המחירים של ספק כזה יהיו הוגנים.
ציוד נלווה חברות המספקות סוכות אבלים, בדרך כלל, יספקו לכם גם ציוד נלווה שכנראה יהיה בו צורך בתוך הסוכה: שולחנות, כסאות, מקרר, מקפיא, מיחמים, תאורה ועוד. חשוב ביותר שהחברה ממנה תתבצע השכרת סוכת האבלים, תהיה זו שתספק לכם גם את הציוד הנלווה לו תזדקקו. כמובן שחשוב לפני ההזמנה של הציוד הנלווה, לבדוק עלויות.

השכרת סוכת אבלים בגדרה - כולל ציוד נלווה

מכלול השירותים הנלווים שחברות השכרת סוכות אבלים יודעות לספק. שבעה היא אירוע כמו כל אירוע אחר למרות הנסיבות המצערות. לכן, כמו באירועים אחרים, נדרש ציוד נוסף, המאפשר לספק למנחמים ולבני המשפחה מזון ומשקה לאורך ימי השבעה. ציוד נלווה לסוכת אבלים כולל את האלמנטים הבאים: תאורה למתחם, שולחנות עץ וכסאות, מיחמים להכנת שתיה חמה, סידורי תפילה, פלטות לחימום מזון, תנורי אפיה, מקררים, מקפיאים, מאווררים גדולים, מצננים, מזגנים ניידים, תנורי חימום לחורף, פטריות גז לחימום בחורף ועוד. בנוסף, ניתן לקבל מחצלות, ספות, מזרנים, כריות ועוד.

השכרת סוכת אבלים בגדרה - שחר אוהלים

המפרט הטכני של סוכת האבלים בישראל, קיים מגוון מרשים של אוהלים המשמשים כסוכת אבלים איכותית. אוהלים אלה עשויים מחומרים שונים, חלקם טובים יותר לעונת הקיץ ומספקים הגנה יפה מפני קרני השמש החמות וחלקם, מתאימים יותר לימי החורף הקרים ומספקים הגנה מצוינת מפני הגשם והרוחות החזקות. האוהל מגיע כקונסטרוקציה מברזל ברמה גובהה, חזקה ויציבה. הקונסטרוקציה עמידה לתנאי מזג אוויר משתנים בזכות המעטפת העשויה יריעות פי וי סי, ברוב המקרים. סוכת האבלים תגיע למקום מפורקת ועל המתקין יהיה להקים את הקונסטרוקציה ולעטוף אותה ביריעות המיוחדות מסביב ומעל. סוכת אבלים היא כמו חדר סגור עם חלונות שקופים בצדדים. בסוכת אבלים ממוצעת נכנסים בין 30 ל- 100 אנשים בנוחות ובבטחה.

אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית!

Call Now Button