אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית !

השכרת סוכת אבלים בגבעתיים

השכרת אוהל אבלים בגבעתיים בשירות מיידי, מהיר ומקצועי.

כמו שאתם בטח יודעים, במיוחד לאור הקיץ האחרון, נראה שמזג האוויר השתגע. כבר אין ימים עם מזג אוויר ממוצע ונעים, כזה שסתם כיף לשבת בו בחוץ. או שחם ברמה קיצונית שאף אחד לא מוכן לצאת מהמזגן, או שיורד גשם ויש סופת ברקים מטורפת. אבל מה לעשות שלפעמים אנו חייבים לצאת החוצה? יש מצבים בחיים שבהם אנו צריכים לארגן מרחב גדול לשהייה בחוץ, אבל סתם פרגולה או רשת הצללה לא מספיקות, מכיוון שאנו רוצים מקום ישיבה נוח ומסודר כדי שאנשים לא יסבלו. מה עושים במצב כזה? השכרת סוכת אבלים בגבעתיים.

השכרת סוכת אבלים בגבעתיים

אובדן וניחום אבלים

אחד המצבים שתופסים אותנו בהפתעה הוא מוות של קרוב משפחה. מדובר על אובדן קשה וכואב, וזהו אירוע טראומתי וקשה ללא שמץ של ספק. אבל למרבה הצער, אחרי אירוע כזה אין לנו את הזמן ואת הפריווילגיה לשבת בשקט, לעכל ולעבד את האובדן, ולעבור תהליך של אבל עם עצמנו. מייד מתחיל מרוץ מטורף. צריך לדאוג להלוויה, לשבעה, ולעוד אלף ואחד דברים שבכלל לא דמיינתם אף פעם. אחד הדברים הכי חשובים הוא סוכת אבלים. על פי חוקי ההלכה, כל קרוביו של האדם שנפטר צריכים לשבת שבעה ולקבל את המנחמים שבאים לנחם אותם. זה אומר שבמשך שבוע המון אנשים יבואו לנחם אתכם ואת בני המשפחה הנוספים של הנפטר. אלו יכולים להיות קרובי משפחה רחוקים, חברים שלכם או של האדם שנפטר, קולגות לעבודה, שכנים, ועוד.

סוכת אבלים

לצערנו הרב, לכולנו יצא כנראה להיות בשבעה, ומה שקורה זה שהבית שבו האבלים יושבים שבעה הופך למעין תחנת רכבת. המון אנשים נכנסים ויוצאים, קופצים לבקר, או באים לשבת לזמן ממושך. אבל מה עושים אם הבית קטן מדי? אם אין מספיק מקום בבית כדי להכיל את כל האבלים והמנחמים, או אם המשפחה של הנפטר גדולה ולא נכנסת כולה בבית? במצב כזה, סוכת אבלים היא הפתרון הכי טוב שיש. אתם בעצם בונים מתחם נפרד מחץ לבית שבו האבלים יושבים ומקבלים את המנחמים שלהם. הסוכה היא בעצם אוהל משוכלל שאותו ניתן להשכיר מחברות שעוסקות בתחום, כאשר ההשכרה כוללת כמובן גם התקנה ופירוק של האוהל. אם אתם מדמיינים אוהל מהימים הרחוקים של השירות הצבאי שלכם, כדאי מאוד שתתקדמו. מדובר על אוהלים מרווחים וחדישים, כאלה שניתן להתקין בהם מיזוג אוויר, ומתאימים לאירועים מסוג זה. נניח שאתם גרים בעיר גבעתיים וצריכים לשבת שבעה, השכרת סוכת אבלים בגבעתיים יכולה לחסוך לכם הרבה כאבי ראש.

השכרת סוכת אבלים בגבעתיים - כולל ציוד נלווה

היתרונות אספנו כאן עבורכם כמה מהיתרונות המשמעותיים יותר של סוכת אבלים, שבה אתם סוגרים לעצמכם אוהל מרווח, יושבים בו שבעה, ומקבלים בו את המנחמים.
יתרון המקום היתרון הראשון והמובהק של סוכת אבלים היא העובדה שאתם מייצרים לעצמכם עוד מקום. כמו שאמרנו, בהרבה מאוד מקרים אין מספיק מקום בבית לכל המנחמים והאבלים, ולכן אוהל מרווח שניתן לקבל בו את המנחמים הוא בהחלט דבר שעוזר מאוד.
יתרון הניקיון והסדר הרבה אנשים לא ממש אוהבים שזרים רבים מסתובבים להם בבית, נכנסים להם לשירותים, ועוד. שבעה זה זמן שבו קשה מאוד לשלוט ולווסת את תנועת הנכנסים והיוצאים, והרבה פעמים הבית מבולגן, מלוכלך, ורועש. למי שרגיש לדברים האלה, קשה מאוד להתמודד איתם בנוסף להתמודדות עם האובדן שהוא חווה. כאן סוכת אבלים היא פתרון מעולה. אתם בעצם 'מרחיקים' את השבעה מהבית הפרטי, ומקבלים את המנחמים באוהל שגם הוא נעים לשהייה, ממוזג, ויש בו שולחנות, כיסאות, וכל מה שצריך. אבל בסוף היום, כאשר אתם רוצים להיות לבד עם עצמכם ועם המחשבות שלכם, יש לכם את המרחב המוגן והבטוח - הבית שנשאר מסודר ונקי ושאף אחד לא מסתובב בו.

סיכום

אובדן של קרוב משפחה הוא מכה קשה מספיק, וכדאי מאוד שתנסו להקל על עצמכם כמה שאפשר אחריו, כדי שתוכלו לשמור ולנתב את הכוחות שלכם להתמודדות עם האובדן. סוכת אבלים היא פתרון טכני פשוט שיחסוך לכם המון כאבי ראש ובלגאן.

השכרת סוכת אבלים בגבעתיים - שחר אוהלים

אז אם יש לכם איזה אירוע, שמחה או חלילה אבל, ואתם צריכים להרים אוהל גדול שיכיל כמות גדולה של משתתפים, שחר אוהלים הם מי שאתם מחפשים. מדובר על אחת החברות המקצועיות והמנוסות ביותר בתחום הזה, שמספקת פתרונות מעולים לכל מצב. שחר אוהלים היא חברה שעוסקת בתחום כבר יותר מ- 15 שנה, ומחזיקה צוות סופר מיומן עם תודעת שירות גבוהה מאוד שיעשה הכל בשביל שהאירוע שלכם יצליח בצורה הטובה ביותר. החברה מספקת לכם את המענה במהירות ובגמישות, וחוץ מהאוהלים עצמם ניתן לשכור גם ציוד אחר שקשור לאירוע כמו שולחנות, כיסאות, ועוד. החברה מחזיקה גם אוהלי קמפינג למטיילים שבינינו, כאשר מדובר על ציוד ברמה הגבוהה ביותר. כל זה כמובן מגיע במחירים אטרקטיביים במיוחד, ועם צוות שמרכיב לכם את האוהל. בקיצור, מדובר על עסקה משתלמת במיוחד שתהפוך את האירוע שלכם לפשוט יותר.  

אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית!

Call Now Button