אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית !

השכרת סוכת אבלים בבאר שבע

השכרת אוהל אבלים בבאר שבע בשירות מיידי, מהיר ומקצועי.

מיד עם פטירתו של אדם קרוב אליכם, הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא לחשוב על השבעה שלו. למרות הקושי הרב שבו אתם נתונים, והרצון שלכם להתעסק במנוח עצמו ולא בעניינים טכניים, השבעה הולכת להתחיל מיד לאחר הלוויה ואתם צריכים לדאוג לה. אז כדי שיהיה לכם מקום נוח לשבעה, שחר אוהלים כאן כדי לספר על השכרת סוכת אוהל אבלים בבאר שבע.

השכרת אוהל אבלים בבאר שבע

סוכת אבלים היא למעשה אוהל לכל דבר, אלא שהשימוש שלו הוא פשוט לצורך השבעה. אוהלים כאלו אנחנו יכולים לראות היום במגוון רחב של אירועים, והם פשוט מאפשרים לנו להפוך את החצר שליד הבית למרחב שנוח יותר להיות בו. במהלך השבעה הולכים להגיע לבית שלכם הרבה מאוד אנשים, וכדי שתוכלו לקבל את כולם בצורה נוחה אין פתרון טוב יותר מאשר הקמת סוכת אבלים.
ההקמה של הסוכה תאפשר לכם להשאיר את הבית שלכם בתור המקום שאליו תוכלו ללכת לנוח, או להיות רחוקים קצת מכל ההמולה. שבעה היא אירוע שמטבע הדברים מגיעים אליו הרבה מאוד אנשים, ובתור מי שיושבים שבעה יש סיכוי לא מבוטל שלעיתים תרצו להיות עם עצמכם. סוכת אבלים מאפשרת לכם לייצר מרחב אחד עבור המנחמים, ולהשאיר את הבית שלכם בתור מרחב רק שלכם.

בניית סוכת אבלים

כאשר אתם מבצעים השכרת אוהל אבלים בבאר שבע, כמובן שאף אחד לא מצפה שאתם אלו שתקימו אותו. הקמה של אוהל כזה במיוחד אם מדובר על אוהל גדול היא אירוע מורכב, ובדיוק בשביל זה שחר אוהלים מחזיקים בצוות מנוסה שיוכל לעשות את העבודה עבורכם. כמובן, המשימה שלכם היא לדאוג לשטח מספיק גדול ובטוח שבו נוכל להקים את האוהל עבורכם, אבל מעבר לזה שום דבר.

גודל הסוכה

ההבדל המרכזי בין האוהלים שאנחנו מציעים לכם להשכיר עבור השבעה הוא בגודל של האוהלים. האוהל הבסיסי ביותר הוא כזה שמספיק ל40 אנשים, ויש אוהל שמתאים גם ל70. האוהל הגדול ביותר שאנחנו מחזיקים הוא אוהל שנועד עבור 100 אנשים, כזה שמתאים בעיקר לימי שבעה שבהם הולכים להגיע מספר רב של מנחמים.
גם אם אתם לא חושבים שהולכים להגיע הרבה אנשים, ההמלצה שלנו היא תמיד לקחת אוהל שמספיק ליותר אנשים ממה שאתם חושבים. לאירועי שבעה מגיעים אנשים לא צפויים, ותמיד כדאי שיהיה לכם יותר מקום ממה שצריך, מאשר שיהיו מנחמים שלא יוכלו לשבת ולהיות אתכם במהלך הימים של השבעה.

 

אל תשכחו לבצע השוואת מחירים

כפי שראיתם, המחיר של השכרת אוהל אבלים בבאר שבע הוא כמה אלפי שקלים, הכל תלוי כמובן בגודל של האוהל. ההמלצה שלנו היא כמובן לבצע השוואת מחירים, אולם לפני שאתם מבצעים אותה יש דבר אחד שחשוב לזכור. לעיתים בהשוואת מחירים ייתנו לכם רק את המחיר של השכרת האוהל עצמו, בלי עלות ההובלה, ההקמה והפירוק, וכמובן בלי הציוד שאותו שחר אוהלים מספקים לכם.
אז גם אם ראיתם סוכות אבלים במחיר שאולי נראה לכם אטרקטיבי יותר, בדקו שלא מדובר על שירות מופחת שבסופו של דבר יצא לכם הרבה יותר יקר. בנוסף, אל תתפשרו על הבטיחות של אוהלי האבלים, לאור העובדה שאתם הולכים לשהות במשך שבוע שלם בתוך אותם אוהלים.

זמינים עבורכם בכל שעה

מטבע הדברים, שבעה היא לא אירוע שיש לנו זמן להתכונן אליו. מרגע ההודעה המצערת על פטירתו של המנוח אנחנו למעשה נכנסים למרוץ שבו אנחנו צריכים לדאוג להרבה מאוד דברים. זו הסיבה שאנחנו בשחר אוהלים זמינים עבורכם 24/7 כדי שלפחות העניין של סוכת האבלים יהיה סגור כמה שיותר מהר. אנחנו נעשה הכל כדי שכבר מהיום הראשון של השבעה תוכלו לשבת באוהל אבלים.

סוכת אבלים בבאר שבע במחיר הוגן, כולל את כל הציוד הנלווה

במהלך השבעה הולכים לפקוד את האוהל לא מעט אנשים, מה שאומר שאתם צריכים לא מעט פריטי ציוד. מיחמים, פלטות אוכל, שולחנות, כיסאות, ספרי קודש לשבעה, מקררים ואמצעי קירור ניידים הם רק חלק מהציוד שכדאי שיהיה לכם, כדי שהשבעה תהיה כמה שיותר נוחה מבחינה פיזית. אנחנו בחברה מחזיקים בכל פריטי הציוד הללו, ותוכלו כמובן לקבל אותם יחד עם אוהל האבלים.

השכרת סוכת אבלים בבאר שבע - שחר אוהלים

שחר אוהלים היא חברה שעוסקת בהשכרת ציוד לאירועים. אנחנו מאמינים שניתן להקים אירוע בכל מקום, אם רק מחזיקים בציוד המתאים. אצלנו תוכלו להשכיר אוהלים לאירועים ואת כל הציוד הנלווה שיוכל להפוך את האוהל למקום שכיף להיות במהלך האירוע. צוות העובדים של החברה יוכל להקים את האוהלים במהירות, וכמובן יגיע בתום האירוע לפרק אותם בלי שאתם צריכים להתעסק עם זה.

לסיכום

שבעה היא אמנם אירוע בעל משמעויות מנטליות מרחיקות לכת, אך בהתחלה שלו יש כמה עניינים טכניים שאנחנו צריכים לדאוג להם. כדי שהעניינים הללו לא יטרידו אתכם יתר על המידה, ההמלצה שלנו היא פשוט לפנות לשחר אוהלים. החברה תקים לכם סוכת אבלים בבאר שבע, ותדאג גם לכל הציוד הנלווה שאתם צריכים כדי שסוכת האבלים הזו תהפוך למקום שנוח לכם לשבת בו שבעה.

אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית!

Call Now Button