אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית !

השכרת סוכת אבלים בבאר יעקוב

השכרת אוהל אבלים בבאר יעקוב בשירות מיידי, מהיר ומקצועי.

אחת מעובדות החיים הקשות והבטוחות ביותר היא, שכל אחד, בסופו של דבר, יחזיר את נשמתו לבורא. משפחות רבות מוצאות את עצמן מתקשות להתמודד עם מותו של בן משפחה קרוב ובו זמנית, לדאוג לכל סידורי ההלוויה והשבעה, המגיעה לאחר מכן. בשעה הקשה הזאת, מומלץ לכל משפחה אבלה, במידה והדבר עולה בידה, לשכור את שירותיה של חברה, המספקת השכרת סוכת אבלים בבאר יעקוב, ציוד נלווה ושירותי הפקה, המסייעים להתכונן לימי השבעה הלא פשוטים בכל מקרה. השכרת סוכת אבלים תאפשר לכם להמשיך לחיות בצורה אינטימית בבתיכם ובו בזמן, לשבת שבעה ולקבל כנהוג בדת היהודית, את המנחמים.

השכרת סוכת אבלים בבאר יעקוב

התאמת סוכת האבלים לצרכים שלכם

סביר להניח שאתם מסוגלים לצפות, כמה אנשים יגיעו, בממוצע, מדי יום, לנחם אתכם. בבואכם לשכור סוכת אבלים, עליכם לספק כמה שיותר פרטים אודות ימי השבעה הצפויים: כמה אנשים יגיעו לנחם, האם תשבו גם בשעות החשיכה, האם תגישו בסוכה מזון ומשקאות וכן הלאה. כל אלה, ישפיעו על המלצת נציג החברה המספקת את הסוכה, אודות סוג וגודל סוכת האבלים לה אתם זקוקים.

פעולת ההקמה של סוכת האבלים

סוכת אבלים איננה אוהל סטנדרטי, מדובר באוהל גדול במיוחד, חזק ויציב, המסוגל להכיל, על פי רוב, בין 30 ל- 100 אורחים. אולם, ישנן חברות שיוכלו לספק לכם גם סוכת אבלים לכמות גדולה יותר של אנשים, אפילו מאות. אי לכך, חשוב לדאוג שאת הקמת סוכת האבלים, יבצע מתקין מקצועי מטעם החברה המספקת את הסוכה. הדבר חשוב, לפני כל דבר אחר, מבחינה בטיחותית. שחר אוהלים, יספקו לכם את סוכת האבלים המדויקת לצרכים שלכם, נציג החברה ישנע את הסוכה עד אליכם, יבצע התקנה מקצועית ואמינה, שבראש ובראשונה, שמה דגש על בטיחות הסוכה ויציבותה. חשוב מאוד, כאשר אתם מבצעים הזמנת סוכת אבלים, וודאו שהספק ידאג לשלוח לכם את הסוכה עם מתקין מיומן, מנוסה ומקצועי.

אל תסתפקו בסוכה בינונית

כשמדברים על סוכת אבלים, חשוב לבחור בספק וותיק ומנוסה כגון חברת שחר אוהלים, חברה בעלת מוניטין ואלפי אספקות והתקנות משובחות. שחר אוהלים מספקת מגוון סוכות אבלים, בגדלים וצבעים שונים וגם מחומרים שונים. אולם, יש לציין, יריעות פי וי סי הן האופציה האיכותית ביותר לסוכת אבלים והספקים המובילים יציעו לכם סוכות העשויות מחומר מצוין זה. סוכות אבלים מפי וי סי עמידות בכל תנאי מזג אוויר, הן עמידות בפני גשמים ורוחות בחורף ובפני קרני השמש החזקות בקיץ. חברה מקצועית ואמינה תתעקש לבצע עבורכם את התקנת הסוכה במרחב הייעודי, לטובת התקנה טובה ובטיחותית, ברמה הגבוהה ביותר. שחר אוהלים פועלת בתחום סוכות האבלים מזה 15 שנים והיא נחשבת לחברה מובילה בתחום.

השכרת סוכת אבלים בבאר יעקוב - כולל ציוד נלווה

בכל מקום ובכל זמן שחר אוהלים מספקת שירותי השכרת סוכת אבלים בכל רחבי הארץ. הזמנת סוכת אבלים בבאר יעקב תקבל מענה באמצעות החברה, תוך מתן שירות מהיר, אמין ויעיל. השכרת סוכת אבלים בבאר יעקב איננה מורכבת וכל שעליכם לעשות הוא, ליצור קשר עם שחר אוהלים, לפרט את בקשותיכם ולהדגיש את הפרטים החשובים לכם במיוחד ונציגי החברה יספקו לכם מענה מקצועי ואיכותי.
מחיר סביר והוגן עלויות השכרת סוכת אבלים לשבוע מתחילות בסכום של 650 שקלים ומגיעות למחיר של 850 שקלים, תלוי מי הספק והיכן אתם גרים. חברת שחר אוהלים מספקת חבילת השכרה של סוכת אבלים, החל מסכום של 700 שקלים לשבוע. מדובר במחיר השווה לכל נפש והוא כולל שירות אדיב ומקצועי.
הרגלי הלקוחות מרבית הלקוחות המשכירים סוכת אבלים, בוחרים בחבילת הבסיס של שחר אוהלים. חבילה המתאימה לכל ימי השבעה וכוללת: הובלת סוכת האבלים למקום השבעה, התקנה מקצועית של הסוכה וציוד נלווה בסיסי כגון תאורה פנימית וחיצונית. מחיר חבילת הבסיס הזאת הנו 700 שקלים בלבד. בנוסף, כוללת החבילה, פירוק והחזרה של הסוכה למחסני החברה. שחר אוהלים מגיעים לכל עיר בארץ, תוך זמן קצר ובהתאם לבקשתכם.
ציוד נלווה שחר אוהלים יספקו לכם, במידת הצורך, ציוד נלווה כגון: תאורה פנימית, תאורת שטח, שולחנות עץ, כסאות, סידורי תפילה, מיחמים לשתייה חמה, פלטות לחימום מזון, מקררים, מקפיאים, תנורי אפיה, מאווררים גדולים, מצננים, מזגנים ניידים, תנורי חימום לחורף, פטריות גז לחימום בחורף, מחצלות, ספות, מזרנים וכריות.

השכרת סוכת אבלים בבאר יעקוב - שחר אוהלים

יש לציין, שבעה הנה אירוע כמו כל אירוע אחר, למרות הנסיבות המצערות. אי לכך, חשוב להפיק בצורה מקצועית את אירוע השבעה, להזמין חברה אמינה להשכרת סוכות אבלים, המסוגלת לספק לכם שירות מקיף הכולל: אספקת ציוד נלווה, תכנון לוח זמנים והקמות, ניהול כל נושא המזון והמשקאות ובמידת הצורך, טיפול ביצירת טמפרטורה קבועה בתוך הסוכה, קרירה ונעימה בקיץ, חמימה בימי החורף. יש לוודא שהספק שומר על כל הוראות הבטיחות החיוניות ומקים את סוכת האבלים במקום המדויק והבטוח ביותר לרבות, יצירת הגנות נדרשות לשמירה על חוזק ויציבות הסוכה בכל תנאי מזג אוויר. משפחות רבות מקיימות מצוות סעודה והדבר דורש הכנת מזון בשטח ושימור המזון במקררים ומקפיאים, אותם מספקת חברת שחר אוהלים, יחד עם הסוכה לרבות, ציוד נלווה נוסף.

אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית!

Call Now Button