אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית !

סוכת אבלים באשקלון

השכרת אוהל אבלים באשקלון בשירות מיידי, מהיר ומקצועי.

"המוות הוא חלק בלתי נפרד מהחיים", כך טענו פילוסופים רבים לאורך השנים. גם אם המשפט הזה נשמע כדבר והיפוכו, יש בו לא מעט הגיון בשל העובדה שהחיים מתאבלים על מתיהם. כלומר, המוות של אדם מסוים, משפיע מאוד על האנשים הקרובים לו שנותרו בחיים. מנהג האבלות קובע שבעה ימים, בהם יושבת המשפחה בביתה ומתאבלת על המת. בנוסף, יש לקבור את המת כדת משה וישראל ולאחר מכן מתכנסים לשבעה. לא מעט אנשים, אם בשל ביתם הצנוע ואם בשל רצונם בפרטיות, גם בימי השבעה, בוחרים לבצע השכרה של סוכת אבלים. השכרת סוכת אבלים באשקלון היא כמובן לשבוע שלם ובהתאם לכך היא מתומחרת.

השכרת סוכת אבלים באשקלון

שבעה ימים ולילות

חברת שחר אוהלים היא אחת החברות המובילות בתחום השכרת האוהלים וסוכות האבלים. מדובר בחברה וותיקה בעלת מוניטין חיובי ולקוחות רבים מכל רחבי הארץ. החברה מציעה להשכרה מגוון די גדול של סוכות אבלים, בגדלים שונים ומחומרים משתנים. החומר השכיח ביותר הוא הפי וי סי המתאים גם לקיץ וגם לחורף. רוב מוחלט של סוכות האבלים יכולות להכיל עד כמאה אנשים בישיבה. סוכת האבלים מסופקת  בהתאם לנדרש על פי מנהגי האבלות המצוינים בדת היהודית. שחר אוהלים תספק לכם שירות מלא ותדאג לכך שאתם לא תידרשו לעשות דבר, פרט לקבלת המנחמים שלכם. נציג החברה יגיע להקמה מקצועית ובטוחה של סוכת האבלים, ולאחר שבעה ימים יחזור, יפרק ויחזיר את הסוכה למקומה במחסני החברה. יש לציין, סוכת האבלים תאפשר לכם לקיים כנדרש וכפי שליבכם מורא לכם, את מנהג האבלות וימי השבעה ובנוסף, תוכלו, גם בימי השבעה, לחיות חיים פרטיים ושקטים בביתכם.

מצוות האבלות

מרבית האנשים מבקשים לקיים את מצוות האבלות בצורה צנועה ואינטימית, עם משפחתם הקרובה, חבריהם וקרוביהם. לכן, ברוב גדול של ההשכרות, בוחרים הלקוחות בחבילת השכרה בסיסית הכוללת סוכת אבלים איכותית, מבד פי וי סי, ציוד נלווה מצומצם ואת כל זה הם מקבלים במחיר ממוצע של 700 שקלים בממוצע. במסגרת החבילה יגיע אליכם נציג הספק, יבצע התקנה מקצועית של סוכת האבלים ובתום השבעה הוא יחזור לפרק ולקחת את הסוכה. חברת שחר אוהלים מגיעה לכל מקום ברחבי הארץ, בזמן קצר ונציגה מבצע התקנה מיטיבה של הסוכה ומכין אותה לקבלת המנחמים שלכם. החברה מספקת בנוסף, מבחר פריטים חיוניים שאולי תמצאו לנכון להזמין גם אותם או את חלקם: תאורה לחלק הפנימי של הסוכה, תאורה לשטח בו נמצאת הסוכה, שולחנות עץ, כסאות, סידורי תפילה, מיחמים לשתייה חמה, פלטות לחימום מזון, מקררים, מקפיאים, תנורי אפיה, מאווררים, מצננים, מזגנים ניידים, תנורי חימום, פטריות חימום, ספות, מחצלות, מזרנים וכריות.

השכרת סוכת אבלים באשקלון - כולל ציוד נלווה

שחר אוהלים מגיעה לכל נקודה על מפת ארץ ישראל ותספק לכם סוכת אבלים איכותית ובטוחה. הזמנת סוכת אבלים באשקלון תקבל מענה באמצעות החברה, תוך מתן שירות מהיר, אמין ויעיל. השכרת סוכת אבלים באשקלון איננה מורכבת וכל שעליכם לעשות הוא, ליצור קשר עם שחר אוהלים, לפרט את בקשותיכם ולהדגיש את הפרטים החשובים לכם במיוחד, נציגי החברה יספקו לכם מענה מקצועי ואיכותי.

מחיר לכל כיס

המחירים של השכרת סוכת אבלים לשבוע נעים בין 650 שקלים ל- 850 שקלים, תלוי בגודל הסוכה ובמיקומכם בארץ. שחר אוהלים מספקת חבילות השכרה של סוכת אבלים החל מסך של 700 שקלים לשבוע. אין ספק שמדובר במחיר השווה לכל כיס ואינו מעמיס מדי, מעבר לכל ההוצאות שגם כך יש לשלם, עבור כל השירותים הקשורים במותו של אדם. תוסיפו לכך שירות מקצועי ואדיב ותמצאו שכדאי לכם לבחור בשחר אוהלים.

בידיים שלכם

אנו נמצאים בליבה של תקופה כלכלית לא פשוטה ורבים ינסו, בכל מחיר, להוזיל את עלויות ההשכרה של סוכת האבלים. אפשר לעשות זאת על ידי כך שתבנו בעצמכם את סוכת האבלים, לאחר שתשכרו את הציוד מחברה מקצועית. אין ספק שאנשים בעלי רקע טכני יכולים להקים בכוחות עצמם את סוכת האבלים ולחסוך מעט בהוצאות ההשכרה. חשוב לזכור לתכנן מראש את מיקום הסוכה בשטח כלומר, היכן נמצא המקום הנכון ביותר והנגיש ביותר להקמת הסוכה. יש להתאים את גודל הסוכה לכמות האנשים שאתם צופים שיגיעו לנחם ולרשום לעצמכם, אחרי שיחה עם בני המשפחה, מהם הצרכים המדויקים שלכם מהסוכה. שלב ההקמה לא מסובך, מקימים את הקונסטרוקציה ולאחר מכן עוטפים אותה עם בד הפי וי סי. בדרך זו תקבלו סוכה מקורה ויציבה.

השכרת סוכת אבלים באשקלון - שחר אוהלים

גם אם בחרתם לבצע התקנה בכוחות עצמכם, תוכלו להיעזר בעצות טובות, בכל הקשור לבחירת המיקום הנכון לסוכה, גודל הסוכה, החומרים ממנה היא עשויה והציוד הנלווה הדרוש לכם, ממתקין החברה, שעל פי רוב, ישמח לייעץ ולסייע לכם. ההתקנה מסתבכת כאשר אין חצר פרטית ויש לבצע התקנה בחצר המשותפת של בניין מגורים. לכן, אל תוותרו על התייעצות מוקדמת בטרם ביצוע ההתקנה של סוכת האבלים ובקשו לקבל מפרט כתוב של כל הציוד הנלווה שניתן לשכור לטובת השבעה. עשו מה שצריך כדי שהאבל שלכם יהיה לפחות מעט יותר נוח.

 

אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית!

Call Now Button