אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית !

השכרת סוכת אבלים באריאל

השכרת אוהל אבלים באריאל בשירות מיידי, מהיר ומקצועי.

אם חוויתם עכשיו אובדן של בן משפחה קרוב, כנראה שהדבר היחיד שאתם רוצים הוא להיכנס לחדר ולהיות בו לבד בלי שאף אחד ידבר איתכם. האמת היא שהתגובה הזו טבעית ומובנת, אבל לצערנו זה לא בדיוק המצב. כל מי שחווה אובדן דומה של בן משפחה קרוב יכול לספר כמה דברים צריך לסדר, לכמה פרטים צריך לדאוג, וכמה עניינים צריך לסגור. הבעיה היא שצריך לעשות את הכל במהירות, ולא תמיד יש זמן לחשוב על הדברים לעומק. השכרת סוכת אבלים באריאל חשובה מאוד על מנת להוריד מהראש של בני המשפחה האבלים כמה שיותר דברים טכניים, ולהשאיר להם כוחות נפשיים ורגשיים כדי להתמודד עם האובדן. אחד הדברים המשמעותיים ביותר שאפשר לדאוג להם הוא המקום שבו ישבו שבעה. 

השכרת סוכת אבלים באריאל

השכרת סוכת אבלים באריאל - כולל ציוד נלווה

שבעה הוא מנהג יהודי עתיק וחשוב מאוד. הרעיון פשוט: במשך שבוע לאחר מותו של האדם, כל בני המשפחה הגרעינית שלו יושבים יחד בבית של הנפטר או בבית אחר ומקבלים מנחמים ומבקרים. יש פה משהו מאוד יפה, אנו עוצרים את החיים לשבוע כדי להיפרד כמו שצריך מהאדם שנפטר, לכבד את זכרו, להעלות חוויות משותפות שחווינו איתו, ולשמוע עליו סיפורים מהחברים ומבני המשפחה שלו. שבעת הימים הללו גם נותנים לבני המשפחה האבלים את הזמן לנסות לעכל את האובדן, לעבד אותו, ולהתחיל להתמודד איתו מבחינה רגשית, כי מייד אחרי השבעה חוזרים למרוץ החיים המטורף.

מה הקושי והמורכבות שיש בשבעה?

אז כמו שאמרנו, השבעה היא מנהג יפה ומכובד מאוד, אבל לצערנו הרבה פעמים יש בו מורכבות טכנית, שמשליכה כמובן גם על הצד הרגשי. אנו מכירים לא מעט מקרים שבהם הבית שבו ישבו שבעה היה קטן מדי. במצב שבו כל בני המשפחה של הנפטר מתקבצים לבית אחד, וכל אחד מהם מקבל הרבה ביקורי תנחומים, כאשר גם החברים של הנפטר עצמו מגיעים, הבית הופך למעין תחנת רכבת צפופה מאוד. אנשים באים ויוצאים כל הזמן, לא תמיד יש לכולם מקום לשבת בצורה מסודרת, וזה מקשה מאוד על האווירה. חוץ מזה, גם צריך כל הזמן לדאוג לניקיון: לעבור עם סמרטוט על הרצפה, להוריד את הפח, לנקות את השירותים, ועוד. זה הופך את השבעה למורכבת מאוד. לקושי הטכני מצטרף גם קושי רגשי. יש מצבים שבהם בני המשפחה האבלים רוצים כמה דקות של שקט עם עצמם, אבל אם הבית מלא הם לא יכולים למצוא פינה פרטית ולשבת בה כמה דקות.

מהו הפתרון לבעיה?

לאחר שהצגנו את הבעיה, לא נשאיר אתכם בלי פתרון מצוין, שהוא כמובן סוכת האבלים. סוכת אבלים היא אוהל גדול שאותו בונים בשטח פתוח ליד הבית. האוהל המרווח מעניק לבני המשפחה האבלים מרחב נוסף שבו הם יכולים לקבל מבקרים ומנחמים, וכך לפנות חלק ניכר מהעומס שיש על הבית. האוהל מגיע במגוון גדלים, כך שאפשר להתאים אותו למספר המנחמים שצפוי להגיע. בנוסף, ישנם אוהלים שמתאימים לכל עונות השנה, כך שגם אם חם מאוד בחוץ, או שאנחנו בשיא החורף ויש גשם כבד, אין בעיה לשבת בתוך האוהל. כמובן שאת האוהל מציידים בכיסאות, שולחנות, וכל מה שצריך, ולעתים ניתן אף לשים בו מזגן נייד כך שהישיבה בו תהיה נוחה ונעימה. סוכת אבלים בעצם פותרת כאן גם את הבעיה הטכנית של המקום והצפיפות, וגם את הבעיה הרגשית מכיוון שברגע שיש סוכת אבלים, הבית נשאר מעין מרחב פרטי ומוגן של בני המשפחה האבלים. אז אם אתם צריכים לשבת שבעה באריאל, אתם יכולים להריץ בגוגל חיפוש השכרת סוכת אבלים באריאל ולחסוך הרבה התעסקויות וכאבי ראש מיותרים.

מהם הפרטים שחשוב לבדוק לפני שמזמינים סוכת אבלים?

ישנם כמה פרטים שאנו ממליצים לכם לבדוק ולוודא לפני שאתם מזמינים סוכת אבלים, כדי שלא יהיה מצב שבו תזמינו משהו שבכלל לא מתאים לכם. קודם כל צריך לבדוק מהו גודלו של השטח הפתוח הפנוי שיש לכם ליד הבית, ושעליו ניתן להציב את האוהל. בנוסף, לחברה שמביאה את האוהל חשוב לדעת מהו סוג המשטח שעליו האוהל יעמוד. האם זו יציקת בטון? קרקע של גינה? או משטח אחר. לכם אנו ממליצים גם לוודא מול החברה כמה זמן ייקח להרים את סוכת האבלים. אם זה סיפור של שלושה ימים עכשיו, זה כנראה לא רלוונטי ולא עוזר לכם. אם אתם צריכים, אפשר גם לבדוק מול החברה האם ניתן להשכיר ממנה ציוד נוסף כמו כיסאות פלסטיק, שולחנות, ועוד.

סיכום

אמנם בשעות הללו לא קל לחשוב בצלילות, אבל סוכת אבלים תחסוך הרבה בעיות טכניות ומורכבויות רגשיות, ותאפשר לאבלים להתמקד בעיבוד ובעיכול ולא בעניינים אחרים.

השכרת סוכת אבלים באריאל - שחר אוהלים

הכתובת הראשונה לכל מי שצריך סוכת אבלים, או אוהל גדול בנסיבות משמחות יותר, היא חברת שחר אוהלים. מדובר על חברה עם ניסיון של מעל ל- 15 שנה בתחום, שמחזיקה צוות עובדים מיומן שיגיע במהירות להרכיב ולפרק את האוהל. ומה היופי? שכל זה עם שירות נהדר ובמחירים מעולים!

אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית!

Call Now Button