אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית !

השכרת סוכת אבלים באלעד

השכרת אוהל אבלים באלעד בשירות מיידי, מהיר ומקצועי.

למרבה הצער, החיים הם לא תמיד מה שאנו מתכננים, וכמו שיש לנו הפתעות נעימות, יש גם הפתעות לא ממש נעימות. לעתים אנו צריכים להיפרד מאנשים יקרים שאנו אוהבים, כמו קרובי משפחה. מצב כזה תופס אותנו הרבה פעמים לא מוכנים, ודורש הרבה כוחות נפש כדי להתמודד עם האובדן, לעבד אותו, ולנסות לעכל אותו. כדי שנוכל לעבור את התהליך הזה בצורה הכי טובה, חשוב לשמור על כוחות הנפש שלנו ולהקפיד להתעסק בכמה שפחות דברים. אבל כמו שמי שכבר חווה אובדן של בן משפחה יודע, דווקא בשעות הקשות הללו יש המון דברים שצריך לדאוג להם. כל מיני פרטים קטנים וסידורים שחייבים לסגור במהירות, והם לא מאפשרים לנו להתמודד כמו שצריך עם האובדן. כאן נספר לכם על פתרון אחד שיוריד מהאבלים הרבה טרדות וכאבי ראש. השכרת סוכת אבלים באלעד.

השכרת סוכת אבלים באלעד

מנהג השבעה

ביהדות ישנו מנהג יפה ומכובד, שבו בני המשפחה הגרעינית של הנפטר יושבים שבעה. מדובר על שבעה ימים שבהם בני המשפחה יושבים בבית ומקבלים מבקרים ומנחמים. שבעת הימים הללו מאפשרים לבני המשפחה של הנפטר להיפרד ממנו בצורה ראויה, לשמוע עליו סיפורים, להעלות זיכרונות, ולחשוב עליו קצת יותר. מדובר גם על ימים חשובים מאוד שמסייעים בעיכול האובדן ובהתמודדות איתו, כל אחד בפני עצמו, וגם ביחד כמשפחה.

השכרת סוכת אבלים באלעד - כולל ציוד נלווה

בגלל שהרבה מאוד פעמים שבעה הופכת לאירוע המוני, אין מקום בבית שבו יושבים שבעה. תחשבו על זה, כל בני המשפחה מתכנסים יחד, ויש משפחות שרק הן עצמן גדולות מאוד. חוץ מבני המשפחה האבלים מגיעים המון מבקרים, חברים וקרובים של בי המשפחה והנפטר, שכנים, קולגות לעבודה, ועוד. זה אומר שהמון אנשים אמורים להיכנס לבית קטן וצפוף ולנסות לשבת יחד ולנחם את האבלים. לא תמיד זה מתאפשר, ונוצרים צפיפות ודוחק ממש לא נעימים שפוגעים בשבעה. בדיוק בגלל זה החלו להקים סוכות אבלים. סוכת אבלים היא בעצם אוהל גדול ומרווח שמקימים בסמוך לבית שבו יושבים שבעה. באוהל יש עוד חלל גדול שבו המנחמים והמבקרים יכולים לשבת עם האבלים, מה שהופך את הניחום לנעים יותר. אם אתם תושבי אלעד וצריכים להקים סוכת אבלים, תוכלו לחפש בגוגל  השכרת סוכת אבלים באלעד ולפתור את עניין הצפיפות.

מהו היתרון הרגשי של סוכת אבלים

מלבד העניין הפיזי הפשוט, בשנים האחרונות אנו הולכים ומבינים שלסוכת אבלים יש גם יתרון רגשי גדול מאוד. כמו שאמרנו, בני המשפחה האבלים שחוו אובדן צריכים את הזמן, את השקט, ואת הפרטיות שלהם כדי לנסות לעכל ולעבד את מה שקרה. במצב שבו הבית הקטן מלא כל הזמן באורחים ובמנחמים, וכל הזמן צריך לדאוג לניקיון, לפינוי אשפה, לחדש את הכיבוד ולראות אם משהו חסר בפינת הקפה, קשה מאוד למצוא פינה רגועה ודקה של שקט. סוכל אבלים מאפשרת לאבלים מצד אחד לקבל את כל המנחמים והמבקרים בצורה נוחה ונעימה לשני הצדדים, ומצד שני גם משאירה להם את הבית כמרחב פרטי שקט ומוגן שבו הם יכולים לשבת בשקט עם עצמם.

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים סוכת אבלים?

ברור שהזמנה של סוכת אבלים נעשית בלחץ ובתנאים שלא תמיד קל לשמור בהם על מחשבה צלולה, אבל דווקא בגלל זה הכנו לכם כאן רשימה של פרטים שחשוב לזכור. קודם כל כדאי לחשוב מה הצפי שלכם מבחינת מבקרים שיגיעו לשבעה, ולצד זה להבין מהו בדיוק המרחב הפנוי שיש לכם שעליו ניתן לבנות את הסוכה. בנוסף, יש כיום סוגים שונים של אוהלים שלכל אחד מהם תכונות שונות, אז כדאי להבין מה בדיוק אתם רוצים ומחפשים. הדבר האחרון שכדאי לבדוק הוא האם החברה של האוהלים מספקת גם ציוד נלווה, ואם כן, מהו הציוד שאתם צריכים.

סיכום

בשעות ובימים הקשים האלה, חשוב שהאבלים לא יצטרכו להתעסק בדברים טכניים. סוכת אבלים היא פתרון מעולה להרבה מהבעיות שצצות.

השכרת סוכת אבלים באלעד - שחר אוהלים

חברת שחר אוהלים מתמחה כבר יותר מ- 15 שנה בכל מה שקשור לסיפוק והקמה של אוהלים גדולים ומרווחים. אם יש לכם שמחה גדולה או אירוע שאתם רוצים לערוך בחוץ, או שאתם צריכים חלילה סוכת אבלים גדולה, אז הכתובת שלכם היא ללא ספק שחר אוהלים. תוכלו למצוא בשחר אוהלים מגוון רחב של אוהלים בשלל גדלים שיתאימו לכם לכל מטרה. בעזרת האוהלים של שחר אוהלים תוכלו לערוך את האירוע שלכם בחוץ בלי לחשוש ולהיות מוטרדים מה יהיה מזג האוויר, האם יהיה חם מדי או קר מדי, והאם צפוי לרדת גשם. שחר אוהלים גם חוסכת לכם לא מעט כאבי ראש, מכיוון שצוות העובדים המיומן של החברה מגיע כדי להרכיב את האוהל במקום שאתם רוצים, ואחרי האירוע הוא יבוא גם לפרק את האוהל ולקחת אותו חזרה. חוץ מאוהלים בשלל גדלים, החברה מציעה לכם גם ציוד משלים לאירועים כמו שולחנות או כיסאות. כל זה מגיע עם דגש מיוחד על שירות אדיב במיוחד וגמישות מלאה לטובת הלקוח, וכמובן במחירים נוחים ומשתלמים.

אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית!

Call Now Button