אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית !

השכרת סוכת אבלים באור יהודה

השכרת אוהל אבלים באור יהודה בשירות מיידי, מהיר ומקצועי.

למרבה הצער, מוות הוא לא דבר מתוכנן. יש אירועים בחיים שאנו יכולים לתכנן ולקבוע מתי הם יהיו, יש אירועים שאין לנו שליטה על התאריך הכללי שלהם, כמו ימי הולדת, אבל אנו יכולים לשחק קצת עם התאריך והיום המדויקים כדי להרוויח תאריך נוח. אבל כמו שאמרנו, המוות הוא אירוע שלפעמים תופס אותנו ככה בהפתעה, גם בזמן שלא ממש נוח לנו או לאחרים. השכרת סוכת אבלים באור יהודה במחיר משתלם במיוחד.

השכרת סוכת אבלים באור יהודה

מהי שבעה

על פי ההלכה, בני המשפחה הקרובים של הנפטר  צריכים לשבת שבעה. זה אומר שהם יושבים בבית ומקבלים מבקרים שבאים לנחם אותם. לשבעה מגיעים המוני אנשים – קרובי המשפחה, החברים והקולגות של בני המשפחה ושל הנפטר עצמו, ועוד. הימים האלו נועדו עבור האבלים – כדי לאפשר להם להתאושש, לשמוע סיפורים וזיכרונות על הנפטר, ולעכל את האובדן. אחרי השבעה עולים לקברו של הנפטר, וחוזרים לשגרה עד כמה שאפשר.

מהם הקשיים הטכניים שיכולים להיות בשבעה?

הרבה פעמים שבעה מזמנת קשיים טכניים מעבר לקושי הרגשי המובן מאליו. הבית שבו מצטופפים כל בני המשפחה והמבקרים לא מספיק גדול כדי להכיל את כולם, מה שיכול ליצור רגעים של אי נעימות. תחשבו על זה, אנשים באים מרחוק, צריכים להיכנס רגע לשירותים או רוצים לשתות משהו, וזה טבעי. לעתים יש אפילו סיטואציות שבהן מבקרים ומנחמים שהגיעו מוקדם יותר צריכים לפנות את מקומם למנחמים שהגיעו ממש עכשיו. חוץ מזה, צריך כל הזמן לדאוג לניקיון של הבית, להוריד אשפה, לנקות את השירותים, ועוד. מעבר לעניין הטכני נמצא העניין הרגשי. האבלים ובני המשפחה הקרובים שצריכים את המקום שלהם כדי לעכל ולהתמודד לא מוצאים לעצמם פינה פרטית ורגע של שקט, מה שמקשה עוד יותר על כל הסיטואציה.

מה הפתרון לכל הקשיים הללו?

אם הלחצנו אתכם בפסקה הקודמת, תנו לנו להרגיע אתכם בפסקה הזו. יש פתרון שיכול לסגור לכם את כל הפינות. אנו מדברים על סוכת אבלים. סוכת אבלים היא אוהל גדול ומרווח, כאשר אתם יכולים לבחור את הגודל שלו על פי מספר המבקרים שאתם צופים שיהיו. טיפ קטן מאיתנו: תמיד מגיעים יותר אנשים ממה שאתם חושבים, קחו את זה בחשבון. מדובר על אוהלים חדשים ואסתטיים, שניתן להעמיד בהם ריהוט כמו כסאות או ספסלים, והחברה שמספקת את האוהל היא זו שגם שולחת צוות עובדים שיקים אותו ויפרק אותו. היתרון העצום של סוכת אבלים הוא שאתם בעצם מרוויחים מרחב גדול ומרווח לערוך בו את השבעה ושומרים על הבית מחוץ לכל העסק. כמובן שהאבלים או בני משפחה אחרים לא צריכים להתעסק עם הפן הטכני של ההקמה והפירוק, ויכולים להתמקד באבל ובאובדן שהם חוו. אז אם אתם תושבי אור יהודה או האזור, וצריכים סוכת אבלים, פשוט חפשו בגוגל השכרת סוכת אבלים באור יהודה.

השכרת סוכת אבלים באור יהודה - כולל ציוד נלווה

למה כדאי להשכיר סוכת אבלים? כפי שאמרנו, השכרה של סוכת אבלים פותרת לכם הרבה בעיות בטלפון אחד, אז אספנו כאן כמה מהסיבות שבגללן כדאי מאוד להשכיר סוכת אבלים, ונשאיר לכם להתרשם מהן.
הגנה מפני מזג האוויר גם אם יש לכם חצר גדולה או גינה מרווחת, כנראה שבמדינת ישראל יהיה לא פשוט לשבת בה לאורך שבוע ולקבל בה מבקרים ומנחמים. מזג האוויר הולך ונהיה קיצוני משנה לשנה עם משבר האקלים, ונראה שאו שחום אימים או שיש גשם זלעפות עם ברקים ורעמים. סוכת אבלים סוגרת לכם את הפינה הזו כך שלא תדאגו מחום או מקור. אגב, ניתן גם להכניס מזגן נייד אל סוכת האבלים.
מקום היתרון המרכזי של סוכת האבלים היא שאתם מייצרים עוד מרחב שבו ניתן לשבת ולקבל מנחמים. זה גם מפנה את הבית והופך אותו לצפוף פחות, וגם גורם להרגשה טובה יותר למבקרים. מעבר לזה, לפעמים אחד האבלים רוצה לשבת בפרטיות עם חברים או מנחמים שבאו לבקר אותו, ואם כולם יושבים בבית זה לא תמיד אפשרי. סוכת אבלים פותרת את העניין הזה.

סיכום

אם לא עלינו אתם צריכים לשבת שבעה, ורוצים שיהיו לכם כמה שפחות עיסוקים טכניים על הראש, סוכת אבלים יכולה לסייע מאוד.

השכרת סוכת אבלים באור יהודה - שחר אוהלים

שחר אוהלים היא אחת החברות הכי טובות לכל מי שזקוק לפתרון של הצללה זמנית לטובת אירוע כלשהו. מדובר על חברה עם ניסיון של יותר מ- 15 שנה בתחום האוהלים, כאשר יש לה צוות עובדים מיומן ואדיב שיגיע עד אליכם, ירכיב ויפרק את האוהל. החברה מציעה לכם גם ציוד משלים לאוהל כמו שולחנות, כיסאות, ואפילו פלטות לחימום של מזון. אחת הנקודות הכי חשובות שמדגישים בשחר אוהלים היא רמת שירות גבוהה ומענה מיידי ללקוחות, כך שתוכלו לקבוע איתם זמן ומקום, והאוהל ייבנה עוד באותו יום. נזכיר כמובן שכל זה מגיע במחירים סופר אטרקטיביים, אז כל מה שנשאר לכם לעשות זה פשוט ליצור קשר על החבר'ה של שחר אוהלים, ולחכות שתוכלו להתרווח באוהל יחד עם כל האורחים והחברים שהזמנתם.

אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית!

Call Now Button