אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית !

השכרת סוכת אבלים באורנית

השכרת אוהל אבלים באורנית בשירות מיידי, מהיר ומקצועי.

מוות של אדם קרוב הוא ללא ספק אירוע קשה מאוד ולא פשוט, ובמיוחד כאשר מדובר על בן משפחה קרוב. אנו מוצפים מבחינה רגשית, ולא רוצים לעשות שום דבר, אבל יש המון פרטים וסידורים שצריך לדאוג להם. צריך לחשוב על הלוויה והשבעה, כל ההכנות, ועוד לא מעט דברים שתופסים את הראש. אבל כדי לאפשר לעצמכם להתאבל כמו שצריך, לעכל ולעבד את האובדן, ולנסות להתמודד איתו, כדאי מאוד שתשאירו לעצמכם כמה שפחות דברים לדאוג להם, ותשמרו את הכוחות והאנרגיות שלכם לדברים החשובים באמת. כאן נספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לקבל על השכרת סוכת אבלים באורנית, דבר פשוט אבל כזה שיכול לפתור לכם בעיות גדולות ולהוריד לכם מהראש הרבה מאוד דאגות.

השכרת סוכת אבלים באורנית

השכרת סוכת אבלים באורנית - כולל ציוד נלווה

סוכת אבלים היא אוהל גדול שפורסים בשטח פתוח בסמוך לבית שבו בני המשפחה האבלים יושבים שבעה. אם מתחילים לצוף לכם עכשיו בראש זיכרונות מהאוהלים שבהם ישנתם בתור טירונים בצבא כדאי מאוד שתשכחו מהם. מדובר על אוהלים אסתטיים ומכובדים שמספר גדול של אנשים יכולים לשבת בהם בנחת, ואפשר להציב בהם כיסאות ושולחנות, ולעתים אפילו מזגן נייד. חשוב שתדעו שהאוהלים הללו מגיעים במגוון גדלים, ויש גם אוהלים שונים שמתאימים לכל סוגי מזג האוויר: לחום של הקיץ הישראלי, או לחורף קר וגשום.

איך מקימים סוכת אבלים?

כפי שאמרנו, חשוב מאוד שבני המשפחה של הנפטר יורידו לעצמם מהראש כמה שיותר דברים, ויוכלו לשקוע בהתמודדות עם האובדן, סוכת אבלים היא פתרון אידיאלי. האוהל מגיע עם צוות של עובדים מיומנים שמקימים אותו במקום שתבחרו, ובסוף השבעה החברה תשלח צוות עובדים שיפרקו את האוהל ויחזירו אותו. שווה לבדוק עם מי שאתם משכירים ממנו את סוכת האבלים האם ניתן להשכיר גם ציוד נוסף שנצרך לשבעה כמו שולחנות, כיסאות, מיחם למים רותחים, פלטות לחימום של מזון, מזגנים ניידים אם צריך, ועוד. אז אם אתם גרים באורנית או באזור, וצריכים לא עלינו סוכת אבלים, תוכלו פשוט לחפש בגוגל השכרת סוכת אבלים באורנית.

מה חשוב לוודא כאשר מזמינים סוכת אבלים?

מן הסתם, כאשר אדם מזמין סוכת אבלים, הוא לא נמצא בשיאו, ולא בהכרח מפוקס ומרוכז. לכן אספנו כאן כמה פרמטרים שצריך לזכור כאשר מזמינים את סוכת האבלים. הפרמטר הראשון הוא להבין תוך כמה זמן החברה מסוגלת להעמיד את סוכת האבלים. אם ייקח להם 3 ימים לבנות אצלכם סוכת אבלים, כנראה שזה פחות רלוונטי. שני דברים נוספים שצריך לקחת בחשבון הם השטח הפנוי שברשותכם שעליו ניתן להעמיד את האוהל, ומה הסוג שלו. החברה צריכה לדעת האם האוהל יעמוד על משטח בטון, על אדמה, או על כל משטח אחר, כדי לדעת איך יהיה נכון להרכיב אותו. לבסוף, שווה לערוך רגע חישוב כללי של מספר האנשים שאתם חושבים שיגיעו לנחם, כדי להבין מה גודל האוהל שאתם צריכים. אגב, טיפ שלנו הוא שלרוב מגיעים לשבעה יותר אנשים מהכמות שמשערים.

מהם היתרונות של סוכת אבלים?

לסוכת אבלים יש שני יתרונות משמעותיים מאוד, שגם מתקשרים אחד לשני. היתרון הראשון קשור לפן הפיזי והטכני. הרבה מאוד פעמים הבית שבו האבלים יושבים שבעה לא יכול להכיל את כל בני המשפחה האבלים ואת אלו שבאו לבקר ולנחם אותם. גם אם הבית לא קטן, תחשבו על זה שצריכים להתרכז בו הרבה מאוד אנשים, מה שיכול לגרום לצפיפות ואי נוחות. בנוסף, אם כל ניחום האבלים מתרחש בבית, צריך כל הזמן לדאוג לניקיון, לפינוי של האשפה, ועוד. סוכת אבלים מוציאה את כל הצפיפות הזו ומפנה את הבית כך שלא חייבים לדאוג לכל הדברים הללו. היתרון השני קשור גם הוא לנוכחות בבית, אבל דווקא מהצד הרגשי. אנשים שאיבדו בן משפחה קרוב צריכים את הזמן ואת השקט שלהם כדי לחשוב, לעבד את העניין, ולנסות לעכל את האובדן ולהתמודד איתו עד כמה שאפשר. הרי תוך שבוע הם צריכים לחזור לשבעה. אם הבית שלהם כל הזמן מלא באנשים, והם לא יכולים למצוא פינה שקטה לכמה רגעים, יהיה להם מאוד לא פשוט להתמודד עם האובדן. ברגע שכל המנחמים והמבקרים מתרכזים בסוכת האבלים, הבית עצמו נשאר המרחב הפרטי והבטוח שאליו אפשר לברוח ולמצוא שקט ורוגע.

סיכום

סוכת אבלים היא פתרון מצוין למי שרוצה לשבת שבעה אבל חושש שלא יהיה לו מספיק מקום בבית לכל המנחמים והמבקרים. היא מאפשרת לנצל שטח פתוח שיש ליד הבית כדי לקבל את המנחמים בלי חשש ממזג האוויר, ופותרת את בעיית הצפיפות והדוחק. בנוסף, היא גם משאירה לאבלים מרחב פרטי ובטוח שיהיה רק שלהם.

השכרת סוכת אבלים באורנית - שחר אוהלים

שחר אוהלים היא אחת החברות המובילות כיום בישראל בכל מה שנוגע להתקנה של אוהלים. לחברה יש צוות עובדים מיומן ומנוסה שיגיע אליכם במהירות כדי להרכיב את האוהל שתבחרו. החברה מקפידה על שירות ברמה גבוהה לשביעות רצון הלקוחות, וכל זה כמובן במחירים נוחים מאוד.

אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית!

Call Now Button