אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית !

השכרת שולחנות

חברת שחר אוהלים גאה לספק שירות השכרת שולחנות ייחודי רק לה – שירות מהיר ואיכותי שמגיע לרחבי הארץ תוך 120 דקות בלבד.

החזון של החברה הינו לספק שירות איכותי ומהיר בו-זמנית.

עבור מי מתאים שירות השכרת שולחנות

שירות השכרת שולחנות מתאים למגוון רחב של מטרות ואפשרויות:

חגיגת אירוע – במידה ואתם מעוניינים לקיים אירוע באופן עצמאי ולא באולם אחד המצרכים המתבקשים ביותר הינם: שולחנות. כדי שהמוזמנים ואתם תוכלו לשבת, לאכול, להנות ולהתרווח יש צורך בשולחנות אשר יעניקו לכם בדיוק את זה.

בדיוק בשביל החגיגה הבאה והקרובה שלכם – בין אם ליום הולדת, בר מצווה, בת מצווה, חתונה, הפעלה או יום גיבוש, הצוות של שחר אוהלים ישמח ללוות אתכם לפני ואחרי האירוע.

סוכת אבלים – במידה ולצערנו, ישנו צורך בהקמה של סוכת אבלים לזכרו של אדם שחשוב ויקר לליבנו, שחר אוהלים מרגישים מחויבים לסייע בכל דרך אפשרית. לכן כחלק משירות השכרת אוהלים לסוכת אבלים ניתן גם לשכור בנפרד השכרת שולחנות.

יום גיבוש – הארגון או העסק שלכם מעוניין לבצע יום או ערב גיבוש? תנו לנו לעזור לכם. הקמת האירוע, יכול להיות עסק שגוזל לא מעט זמן וכסף, ובדיוק בשביל זה שחר אוהלים כאן עבורכם.

כחלק מהקמת אוהלים והמתחם כך שהצוות, העובדים והמנהלים יוכלו להנות מכל החוויה, חברת שחר אוהלים מספקת גם שירות השכרת שולחנות.

ולכל צורך אחר – אין זה באמת משנה עבור מה יש לכם צורך בהשכרת שולחנות, הצוות של שחר אוהלים ישמח לשמוע את המטרה, ולהתאים את הציוד לרצונות ולצרכים שלכם.

שירות השכרת שולחנות ברחבי הארץ

שחר אוהלים ישמחו ללוות אתכם בין אם אתם נמצאים בלב תל אביב ובין אם אתם נמצאים ביער בגליל העליון. השירות שהחברה נותנת מתאים לכל אזורי הארץ ובפרט:

  • אזור המרכז – החברה נותנת שירות לכל הערים, היישובים, הקיבוצים והמושבים באזור המרכז. להלן דוגמאות: תל אביב, פתח תקווה, ראש העין, מגשימים, רמת גן.
  • אזור הצפון – החברה נותנת שירות לכל הערים, היישובים, הקיבוצים והמושבים באזור הצפון. להלן דוגמאות: חיפה, קרית שמונה, נהריה, עכו, שלומי, מטולה.
  • אזור השרון – החברה נותנת שירות לכל הערים, היישובים, הקיבוצים והמושבים באזור השרון. להלן דוגמאות: כפר יונה, נתניה, תל מונד, קדימה צורן והרצליה.
  • אזור הדרום – החברה נותנת שירות לכל הערים, היישובים, הקיבוצים והמושבים באזור הדרום. להלן דוגמאות: שדרות, אשדוד, באר שבע, דימונה, אופקים ואילת.
  • אזור השפלה – החברה נותנת שירות לכל הערים, היישובים, הקיבוצים והמושבים באזור הדרום. להלן דוגמאות: נחשון, עגור, בית שמש, בער יעקוב.
    אזור ירושלים והסביבה.

בעזרת סיוע אנושי, ציוד איכותי ומענה מהיר, חברת שחר אוהלים שמחה לעזור ללקוחותיה מדי יום, שבוע, חודש ושנה.

אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית!

Call Now Button