אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית !

השכרת כיסאות

אם כבר החלטתם לארגן אירוע כלשהו בכוחות עצמכם, אתם יודעים כמה חשוב שהכל יהיה מוכן בזמן ובצורה הכי מאורגנת שאפשר. אם אתם מארגנים מפגש רב משתתפים בבית שלכם, בפארק השכונתי, או בחצר הבניין, בטח גם תשכירו ציוד, כמו כיסאות, שולחנות, אולי אפילו כלי אוכל וקייטרינג.

אתם לא רוצים למצוא את עצמכם שעתיים לפני תחילת האירוע, מחכים לציוד שהזמנתם ומתלבטים מה לעשות אם הציוד בסוף לא יגיע בכלל.

שחר אוהלים, היא חברה העוסקת בהשכרת כל סוגי הציוד הנחוצים לאירוח – החל באוהלים וכלה באמצעי מיזוג שונים וכמובן שגם השכרת כיסאות ומציעה לכם מדריך קצר שיקל עליכם בתהליך ההשכרה.

שלב ראשון - בחירת הציוד הדרוש

לפני כל דבר אחר, ערכו רשימה של הציוד שאתם חושבים שתצטרכו:

אם למשל אתם מתכננים אירוע בחוץ, ייתכן שתצטרכו להשכיר אוהל לאירועים, כדי להבטיח שהאורחים יהנו גם אם תנאי מזג האוויר לא יהיו אידיאליים.

עוד דבר שכנראה תזדקקו לו אם תקיימו ארוע בחוץ הוא אמצעי מיזוג, כמו מצננים לקיץ, או תנורי חימום לחורף.

השכרת כיסאות צריכה להיעשות לפי מספר האורחים הצפוי ועוד בערך 10 אחוז, כדי להבטיח שיהיו לכם מספיק כסאות, גם אם יגיעו יותר אורחים ממה שחשבתם.

לאחר מכן, קבלו החלטה לגבי סגנון ועיצוב – האם אתם מחפשים ציוד מעוצב בצורה מיוחדת, או שמספיקים לכם

כסאות כתר פלסטיק לבנים?

מבט קצר באתרי האינטרנט של חברות להשכרת ציוד יתן לכם אינדיקציה אם הם מספקים את סוג הציוד שאתם רוצים.

השכרת כיסאות - כל היתרונות

אם אתם עדיין שואלים את עצמכם למה צריך כיסאות להשכרה, אז התשובה היא די פשוטה –
אנשים המעדיפים להשכיר ציוד לאירועים, לרבות כיסאות, עושים זאת מפני שמדובר בפתרון נוח וזול, אמין וזמין, שמאפשר לכם בהרמת טלפון לקבל הובלה של מספר הכיסאות הדרוש לכם, כאשר מישהו אחר עושה את העבודה הקשה עבורכם.

הזמנה מחברת שחר אוהלים תבטיח לכם שהציוד תמיד יגיע מתוחזק היטב ונקי, באמצעות צוות מיומן, מנוסה ואדיב, המגיע לכל חלקי הארץ.

תקבלו את מספר הכיסאות הדרוש לכם בעיצוב וצבע אחידים וכל זה במחירים נוחים ומשתלמים.

פרמטרים נוספים בבחירת ציוד לאירועים

אם אתם זקוקים לשירות מקיף, בדקו אם החברה שאתם משכירים ממנה מציעה גם הקמה ופירוק של הציוד שהזמנתם בנוסף על השכרה והובלה. לחילופין, אם אתם רוצים לחסוך בעלויות, תוכלו לבדוק אם יש אפשרות לאיסוף עצמי והחזרה עצמאית.
השכרת כיסאות מחברה אמינה ומהירה

חברת שחר אוהלים מציעה השכרת אוהלים וציוד לאירועים בכל חלקי הארץ, לכל סוגי האירועים וגם בהתראה קצרה במיוחד. צרו איתנו קשר טלפוני, קבלו ייעוץ לבחירת הציוד המתאים לכם מהצוות המקצועי שלנו ונשמח להעמיד לרשותכם את מיטב הציוד בתחום ואת הצוות המנוסה והמיומן שלנו.

אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית!

Call Now Button