אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית !

השכרת אוהלים לאירועים

השכרת אוהלים לאירועים בשירות מיידי, מחיר החל מ-₪700 - שחר אוהלים

מתכננים אירוע וחגיגה גדולה? השכרת אוהלים לאירועים של חברת שחר אוהלים תעשה עבורכם את העבודה ותדאג למאות ואולי אלפי המוזמנים לקחת חלק בחוויה.

מתכננים אירוע צנוע, פרטי ומרגש? השכרת אוהלים לאירועים של חברת שחר אוהלים תדאג לאוהל אינטימי, נעים ומרווח, שידאג ליצור את האווירה הדרושה.

מתכננים מסיבה עד אור הבוקר ומוזיקה כובשת? השכרת אוהלים לאירועים של חברת שחר אוהלים תדאג לספק לכם את המקום המושלם לחגוג, לצחוק, להנות ולהזיז את הגוף.

מתכננים ערב או יום גיבוש של החברה, הצוות או הארגון? השכרת אוהלים לאירועים של חברת שחר אוהלים תדאג שהגיבוש יעשה במקום שכולם מרגישים בו בנוח.

בזכות מגוון רחב של אוהלים, אלפי אירועים קודמים, אהבה רבה לתחום וצוות מנצח, חברת שחר אוהלים תשמח לספק לכם שירות השכרת אוהלים לאירוע הקרוב שלכם, כך שיתאים לכם – בול.

מה חשוב לדעת על השירות

כפי שבוודאי הבחנתם, שירות השכרת האוכל, מתאים לסוגים שונים של אירועים, לחוויות שונות ולמטרות ראויות כאלו ואחרות, ולכן חשוב לנו שתדעו, שלא משנה לאיזה אירוע אתם מעוניינים להשכיר אוהל, אנחנו מהצד שלנו נעשה את הטוב ביותר:

  • אנו נדאג להביא לכם ציוד איכותי שיתאים לצורך שלכם.
  • אנו נדאג לספק את האוהלים בדרך המהירה ביותר – רק 120 דקות והציוד אצלכם.
  • לא משנה היכן אתם בארץ, אנחנו נגיע אליכם – השירות שלנו נוגע ומגיע לאירועים ברחבי הארץ. בין אם הצפון, הדרום, המרכז או ירושלים.
  • מקצועיות ללא פשרות – אנחנו נעשה את מירב המאמצים כדי שהאירוע שלכם יתקיים כפי שצריך.

זה ממש לא רק אוהלים

חשוב לנו שתדעו, שבמסגרת השכרת אוהלים תוכלו להנות ממבחר מוצרים וציוד נלווה שישלים את האירוע, ויסגור לכם את הפינות שחסרות:

  • השכרת שולחנות – אין ספק שמדובר במצרך בסיסי לכל אירוע. בזכות שירות השכרת השולחנות שלנו, אתם ושאר האנשים תוכלו לשבת, לדבר, לנוח, להתרווח ולאכול כפי שצריך.
  • השכרת סוכת אבלים – אנחנו נהיה שם בשבילכם, כדי לסדר את כל מה שצריך. חשוב לנו לקחת חלק באירוע לא פשוט זה, ולהקל עליכם כמה שניתן.
  • השכרת תנורים – התנורים שלנו מיועדים לאותם רגעים קרים, וימים קפואים. כי גם בימים הללו, נרצה לקיים אירוע מוצלח באווירה מתאימה.
  • השכרת מצננים, מקררים ומזגנים ניידים – כל מה שצריך כדי לשמור על הקור, שלא יברח בימים חמים במיוחד, בפעילויות שמעלות זיעה ובמזג אוויר שגורם לנו לא לרצות לצאת.
  • וזה לא הכל – נשמח לשמוע מה האירוע שלכם, ועם הרצון שלכם והידע שלנו, נספק לכם את כל הציוד הדרוש לאירוע שלכם.

לסיכום,
שחר אוהלים גאים לספק שירות השכרת אוהלים שיאפשר לכם להיות באירוע ולא להתעסק בתפאורה, במחיר משתלם, במהירות ובחיוך.

אוהלים להשכרה לכל מטרה החל מ-₪700, אספקה מיידית!

Call Now Button